PEC Zwolle

NAJBOLJA FEYENOORD VS PEC ZWOLLE PROGNOZA.

Feyenoord -1.50 (AH)
Prognozirano: 1.88 - 12th Jan 14:17
Ne bi trebalo da bude problema za Fejenord u ovom mecu i ja ocekujem da oni ovo rutinski dobiju bar 2-0 ili vise od toga. Fejenord je favorit i tim koji ima vece sanse da slavi, jer prosto igraju odlicno, a rival dolazi iz 2. lige ove zemlje. Probacu svakako.

Prognozirano: 1.69 - 12th Jan 01:13
Domacin u dobroj formi i prakticno od starta sezone Fejnord igra jako dobro i daje dosta golova. Gosti takodje u odlicnoj formi i trenutno su drugi u 2. ligi. Takodje daju dosta golova. U medjusobnim duelima ove ekipe kad igraju pogoci ne izostaju i ocekujem isto i ovaj put i to prvenstveno od domacina

Prognozirano: 2.15 - 12th Jan 18:54
Sastaju se fejnord i pec zvole u kupu holandije,fejnord je mnogo kvalitetnija ekipa od zvolea u ovom trenutku i mislim da ce to veceras i pokazati,zato sam igrao vise od 1,5 gola prvo poluvreme jer ocekujem bar 2 gola u prvom poluvremenu zato sto fejnord na svom terenu igra odlicno.

Prognozirano: 1.15 - 12th Jan 15:04
Feyenoord će igrati kod kuće protiv Zwollea u 1/16 finala holandskog KNVB Beker Cupa.Biće ovo prvi meč između ove dve ekipe ove sezone.Bilo je pogodaka u dp u tom poslednjem meču između ove dve ekipe.Obe ekipe u dobroj formi ulaze u ovaj meč,pa pogodak treba očekivati i u dp ovog meča.
    PEC Zwolle +2.50 (AH)
    PEC Zwolle da pobedi ili igra nerešeno
    Nerešeno

ISTAKNUTI HENDIKEP TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.42 - 12th Jan 14:36
Fejnord danas u mecu kupa sesnaestine finala u HOlandskom kupu docekuje drugoligasa Zwollea koji ima odlicnu igru u svojoj ligi i sa Heraclesom se juri za prvu poziciju i vrlo je vjerovatno da cemo ih gledati u Erdevise sledece sezone. Ovo j emec na koji svi ocekuju golove jer je Zwole najotvorenija ekipa u drugoj ligi a Fejnord dominantan u prvoj i mislim da ce pored golova Zwole iznenaditi igrom i pokazati da je dostojan igrati i u prvoj Ligi Holandije.
    Bez nerešenog rezultata
    PEC Zwolle da pobedi bez primljenog gola
    PEC Zwolle +0.50 u 1. poluvreme (AH)

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.15 - 12th Jan 18:44
Nizozemska - ovo moram da probam na cisti osecaj ,kvota je i vise nego dobra pa zasto da ne . Pratim dosta Feyorda ovu sezonu , padaju dosta golova , smatram da ako lepo otvore ovo moze lagano do 2 gola u prvom delu . Zwolle jako nezgodna ekipa tako da moze biti svasta .