Maccabi Haifa

NAJBOLJA FK CRVENA ZVEZDA VS MACCABI HAIFA PROGNOZA.

FK Crvena Zvezda -2.50 (AH)
Prognozirano: 5.75 - 23 août 18:26
Milsim da ce domaci tim demolirati goste ,mislim da ce krenuti jako ofanzivno da ce redjati prilike da ce stvarati sanse i prilike i verujem da ce iz neke od akicja doci do prednosti,mislim da ce do kraja prvog dela meca domaci tim dati bar jos dva gola i tako doci do ubedljive pobede.
Tim FK Crvena Zvezda nije izgubio na 4 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju

Prognozirano: 1.97 - 22 août 06:58
U kvalifkacijama za ligu sampiona igraju FK Crvena Zvezda koji su domacini na ovom mecu i Maccabi Haifa koji su gosti. Tipujem da ce biti najmanje 3 gola na ovoj utakmici, prvi mec je zavrsen 3:2, pa ovde sigurno moze biti bar 3 gola po mom misljenju, domacini ce dati 2 bar.
FK CRVENA ZVEZDA - MACCABI HAIFAKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 2.60 - 23 août 18:20
Mec sezone za Zvezdu. U prvom mecu se moglo videti da se radi o dva dobra tima ali mislim da ce crveno beli kao domaci lako izaci na kraj na Marakani sa Makabijem. Iskusniji su, kvalitetniji, igraju na domacem terenu, pun stadion...Povesce Zvezda u prvom poluvremenu i zadrzati vodjstvo do kraja.

Prognozirano: 17.00 - 22 août 19:46
Da probamo na ova preostala 2 unita i jos da pogodimo i tacan rezultat na ovoim mecu i icemo sa malo vecim brojem golova i to 2-2 na kraju. Ocekujem ponovo otvoren duel jer zvezda mora napasti a izraelci su dosta opasni pa ocekujem ponovo neke preokrete ali u konacnici 2-2 na osjecaj.
Maccabi Haifa prima 1.2 golova na 5 utakmica ove sezone
    FK Crvena Zvezda -0.75 (AH)
    Maccabi Haifa da pobedi ili igra nerešeno
    Nerešeno

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.73 - 23 août 17:34
Zvezda bi pred svojim navijačima trebala da slavi na ovom meču. Mislim da će ovo biti pravi pakao za igrače Makabija koji još uvek nisu igrali u ovakvim uslovima. Mislim da će Zvezda na krilima navijača da dodje do pobede nadam se i sa dva razlike i tako dodje do grupne faze lige šampiona.
    Maccabi Haifa +0.50 (AH)
    FK Crvena Zvezda da pobedi bez primljenog gola
    2. poluvreme će imati najviše golova

ISTAKNUTI 1X2 TIP NAJBOLJI TIP

Nerešeno
Prognozirano: 4.00 - 22 août 19:42
Crvena zvezda ce pokusati na svom terenu da izbori plasman u Ligu Prvaka iako imaju zaostatak od 3-2 iz prve utakmice. Zvezda je pokazala dosta slabosti na tom mecu ali i nekoliko dobrih stvari. Po meni duel ekipa koje imaju jednak kvalitet ali ipak mislim da ce pritisak biti preveliki na domacina ovde i da na kraju nece uspjeti.
Maccabi Haifa u proseku dobija 2.6 žutih kartona na 5 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    Maccabi Haifa -0.75 u 1. poluvreme (AH)
    Preko 1.5 gola u 1. poluvreme

ISTAKNUTI HENDIKEP TIP NAJBOLJI TIP

FK Crvena Zvezda -1.25 (AH)
Prognozirano: 2.55 - 23 août 17:04
Apsolutno sam siguran da ce domacin da slavi u ovom mecu Lige Sampiona. Imace sjajnu podrsku sa tribina i deluje mi da ce to i da iskoriste. Makabi je pokazao da je dobar tim, ali se izgube potpuno kada su gostovanja u pitanju. Da, domacin ovo dobija veoma lako, jasno je.
Tim Maccabi Haifa je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
    Preko 1.5 gola u 2. poluvreme
    Preko 0.75 gola u 1. poluvreme
    Tačan rezultat u 1. poluvreme: 2-0

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.47 - 23 août 18:00
Crvena Zvezda je propustila veliku priliku za pobedu u prošlom meču nakon nekoliko promašenih šansi. U ovaj meč ulaze kao blagi favorit u zaostatku golova, tako da moraju ići na pobedu. Ovde se očekuje veoma otvoren fudbal sa dosta golova, verovatno će biti golova sa obe strane i očekujemo akciju od samog starta, pa ćemo probati sa većim ulogom da na meču padnu četiri ili više golova.
Tim Maccabi Haifa je primio 16-30 golova u vremenskom intervalu 16-30 ove sezone
    Aleksandar Pesic postiže bilo kad
    FK Crvena Zvezda (-1) (EH)
Tim Maccabi Haifa je postigao 1 golova u 5 utakmica na ovom takmičenju u intervalu od 1. do 15. minuta
    Maccabi Haifa +1.00 (AH)
    FK Crvena Zvezda -1.75 (AH)
    Maccabi Haifa da pobedi 1. poluvreme
Tim Maccabi Haifa je postigao 0 golova u 5 utakmica u ovom takmičenju u intervalu od 31. do 45. minuta