Flamengo

NAJBOLJA GOIAS VS FLAMENGO PROGNOZA.

Ispod 3 gola
Prognozirano: 1.97 - 18. Jan. 22:24
U ovom meču ekipa flamenga je apsolutni favoriti mislim da će doći do pobede ali isto tako mislim da ekipa koja sa mora da igra disciplinovana i tvrdo u odbrani stoga mislim da u ovom meču može biti malo golova očekujem da će biti ispod tri gola na meču, ekuipe domaćina takođe bodovi su neophodni

Prognozirano: 2.10 - 18. Jan. 18:23
Flamengo je ogroman favorit u ovom mecu ocekujem da ce pobediti Gojas i verujem da ce voditi vec na poluvremenu tako da mislim da je najbolje tipovati da ce voditi na poluvremenu i pobediti na kraju. Srecno svima koji prate tip mislim da je vrlo verovatno da ce doci a kvota je 2.10

Prognozirano: 1.91 - 18. Jan. 22:02
Pozdrav svima omladinsko prvenstvo iz međugorja sa i flamenga Nekad je to moglo da se nazove derbi međutim danas se igra mačke i miša je ovde međutim mislim da je u problemu malo krizni gostujući tim i mislim da je ovde možda regulira 101 gola barem čim se igraju kući probaću ovo mislim da mi je ovo bolje nego da igram konačan ishod dvojku jer na njihovim među njima obično padaju golovi.
Tim Goias je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Poslednji put kad je tim Goias igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 2-2
Rafael Moura je najbolji strelac u timu Goias na ovom takmičenju ove sezone sa 6 postignutih golova
Tim Flamengo je postigao pogodak na 77% utakmica na gostujućem terenu ove sezone