Foolad Khouzestan

NAJBOLJA TRACTOR VS FOOLAD KHOUZESTAN PROGNOZA.

Ispod 0.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 2.10 - 1. Feb. 08:14
Danas, od 11:30h, u okviru 17. kola iranske Gulf Pro lige sastaju se Traktor i Fulad. Traktor se trenutno nalazi na petom mestu na tabeli sa 26 osvojenih bodova. Iznenađujuće, njihov napad je u samom vrhu efikasnosti i sa dosadašnja 22 postignuta gola oni su trenutno treća najefikasnija ekipa u ligi ali verujem da će se to u skorije vreme promeniti jer je ova ekipa ipak godinama unazad defanzivno orijentisana. Što se tiče primljenih golova trenutno su primili 19 golova. Fulad se trenutno nalazi na osmom mestu na tabeli sa 24 osvojena boda. Imaju jednu od boljih odbrana u ligi i do sada su na 17 utakmica primili tek 13 golova a postigli su 16. O tome koliko dobar posao rade u odbrani možda najbolje govori podatak da su na poslednja pet meča u ligi uspeli da sačuvaju svoju mrežu. Ovaj tip jeste sam po sebi visoko rizičan jer je dovoljan samo jedan gol u prvih 45 minuta za pad ali verujem da se to neće desiti. Gosti će bez sumnje igrati oprezno i sa akcentom na odbrani i mislim da nećemo videti puno gol šansi ovde a moja prognoza je da golova uopšte neće ni biti u prvih 45 minuta. Ko voli da rizikuje može probati i sa 0:0 full time kao i sa opcijom 0-1 golova.
Tim Foolad Khouzestan je postigao pogodak na 75% utakmica na gostujućem terenu ove sezone