Freiburg

NAJBOLJA QARABAG FK VS FREIBURG PROGNOZA.

Nerešeno u 1. poluvreme
Prognozirano: 2.25 - 3. Nov. 15:59
Milsim da ce prvi deo meca proteci u odmeravanju snaga na terenu i mislim da nece biti golova u nastavku meca ocekujem da ce domaci tim krenuti ofanzivnije da ce redjati sanse i mislim da ce iz neke od akcija dati gol,mislim da ce doci nereseno u rvom delu meca.

Prognozirano: 2.80 - 3. Nov. 09:08
Freiburg ne bi trebao ici ovdje sa jacim sastavom ocekujem nesto slabija postava ali mislim da igraci koji nisu dobili minutazu e sada kvalitet je i tamo sasvim dobar da se nosi sa Qarabag jedino verujem da motivacija mora da se promjeni i zelju za pobjedu ovdje kako bi zavrsili kao drugi.

Prognozirano: 7.00 - 3. Nov. 17:10
Nadam se da ce gosti ovde pokazati da su bolji tim,verujem da c eigrati jako ofanzivno da ce se redjati sans ei prilike i verujemd a ce doamci tim iz neke od akcija doci do gola,mislim da ce se gosti tada otvoriti da c euzvartiti i mislim da ce doci jso golova.

Prognozirano: 4.39 - 3. Nov. 17:09
Ocekujem da ce doci golovi,mislim da ce domaci tim napadati da ce redjati sans ei prilike i verujem da ce iz neke od akicja dati gol,mislim da ce se gosti otvoriti da c euzvartiti i mislim da ce do kraja prvog dela meca i oni dati jedan gol,mislim da c ebiti efikasan mec.
    Freiburg da pobedi Draw No Bet
    Push
    Oba tima postižu pogodak : ne

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.34 - 3. Nov. 16:57
Qarabag će igrati kod kuće protiv Freiburga u Ligi Evrope.Biće ovo drugimeč između ove dve ekipe.Freiburg je pobedio u tom njihovom prvom meču,ali nije to bila laka pobeda. Freiburg je već obezbedio prvo mesto u ovoj grupi, dok se domaćin bori za drugo mesto i nema sumnje da je ovaj meč dosta važniji za domaćina.
Qarabag FK u proseku dobija 2.2 žutih kartona na 5 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    Ispod 3.5 gola u 1. poluvreme
    Freiburg +0.75 (AH)
    Prvi gol u izmedju 41" i 50"

ISTAKNUTI 1X2 TIP NAJBOLJI TIP

Nerešeno
Prognozirano: 3.75 - 3. Nov. 15:06
Domačin nije uopće bezazlen i nije slučajno dobio Olimpiakos sa 30 i ovdje očekujem da, će da bude tvrd meč i da, je moguće da je bez pobjednika i kad je tako ovo je meč koji može da bude 11 što bi bilo optimalno i da, če ovo da prođe
Više od 2.5 gola je postignuto na 80 % od 5 utakmica ekipe Qarabag FK ove sezone na ovom takmičenju
    Nerešeno - Qarabag FK (-1) (EH)
    Qarabag FK -0.25 (AH)
Tim Qarabag FK je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Owusu Kwabena je najbolji strelac u timu Qarabag FK na ovom takmičenju ove sezone sa 2 postignutih golova