Ivory Coast

NAJBOLJA GHANA VS IVORY COAST PROGNOZA.

Tačan rezultat: 2-2
Prognozirano: 18.00 - 12. Jun 15:54
Ghana protiv Obale Slonovace u prijteljskoj utakmici. Duel je dvije kvalitetne africke reprezentacije u pitanju pa je ovdje sve moguce , obje reprezentacije znaju odigrati napadcki a moguce je da ovdje i bude golova ako rano vidimo gol. Tako da je moj Tip da ce tacan rezultat biti 2-2 na kraju

Prognozirano: 8.45 - 12. Jun 15:44
Ovdje imamo utakmicu prijateljsku izmedju dvije africke reprezentacije Ghane i Obale Slonovace. Ovdje je duel dvije repreentacije koje imaju kvaliteta i ocekujem da ova utakmica bude tvrda i bez mnogo sansi za gol. Moguce je da utakmica zavrsi bez golova sto nebi bila rijetkost kada su dueli kvalitetnih africkih reprezentacija. Moj tip je Under 0.5 golova

Prognozirano: 16.00 - 12. Jun 15:52
Ovdje imamo prijateljsku utakmicu izmedju reprezentacije Ghane i reprezentacije Obale Slonovace. Ove dvije reprezentacije imaju mnogo medjusobnih duela i ovdje je sve moguce jer se radi o dvije kvalitetne reprezentacije. Moguce je da ovdje na kraju vidimo i nerjesen ishod ali potrazit cu veliku kvotu a to je da a poluvremenu vodi Ghana a na kraju da bude nerjeseno

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 6.00 - 12. Jun 15:50
Ghana protiv Obale Slonovace u prijateljskoj utakmici. Ova dva tima su se sastjla poslednji put 2019. godine u Oktobru kada je Ghana pobjedila 3-1 u WAFU Kupu Nacija. Ova dva tima do sada imaju dva prijateljska susreta pored dosta zvanicnih utakmica. Znalo je da bude golova u njihovim duelima. Moguce je da ova utakmica zavrsi i bez golova ali ako rano padne gol moguce je da vidimo golove u obje mreze u 1. poluvremenu