Guinea

NAJBOLJA MOROCCO VS GUINEA PROGNOZA.

Tačan rezultat u 1. poluvreme: 2-1
Prognozirano: 28.00 - 15. Nov. 22:58
Imamo utakmicu u kvalifikacijama za SP u afričkoj zoni gdje se sastaju u okviru grupe I reprezentacija Marocco i reprezentacija Gvineja. Ovdje očekujem da vidimo jednu otvorenu utakmicu od starta i moguće je da bude golova u prvom poluvremenu. Maroko je obezbjedio prvo mjesto a gosti dolaze ovdje da se nadigravaju sa favorizovanim domaćinom. Moj tip je tačan rezultat 2-1 u prvom poluvremenu.

Prognozirano: 4.50 - 15. Nov. 22:51
Imamo utakmicu u kvalifikacijama za SP u afričkoj zoni gdje se sastaju reprezentacija Marocco i reprezentacija Guinea. Ovdje je favorit domaćin jer Marroco je u ovoj grupi sa maksimalnim učinkom i obezbjedili su prvo mjesto na tabeli. Očekujem opuštenu igru i napadačku igru domaćina. Moj tip je Over 3.5 golova

Prognozirano: 2.01 - 16. Nov. 18:19
Maroko je na dominantan nacin zavrsio ove kvalifikacije u svojoj grupi i u nijednom trenutku se nije sumnjalo ko ce biti prvi na kraju. Danas docekuju Gvineju koja je odigrala bas onako lose cini se da su mogli dosta bolje pa zbog toga evo danas u jednoj svecanoj atmosferi ocekujem mec sa dosta golova jer duel nema neki takmicarski znacaj.
Guinea prima 1.6 golova na 5 utakmica ove sezone
    Preko 1.5 gola
    Oba tima postižu pogodak u 1. poluvreme: da

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 8.40 - 15. Nov. 22:55
Imamo utakmicu u kojoj će se sastati ekipa reprezentacija Marocco i reprezentacija Gvineja u okviru grupe I u okviru kvalifikacija za SP. Maroko je obezbjedio prvo mjesto na tabeli ove grupe pred ovo posljednje kolo i ulaze u ovu utakmicu bez opterećenja. Gosti dolaze ovdje da se nadigravaju sa favorizovanim domaćinom. Očekujem otvorenu igru sa obje strane i moj tip je Oba tima daju gol u prvom poluvremenu
    Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa 1/1
    Guinea (+2) (EH)

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.32 - 16. Nov. 17:10
Maroko je jedna od najkvalitetnijih afričkih reprezentacija u ovom trenutku i siguran sam da bez obzira što su obzebedili prolaz u sledeću fazu ovde idu na pobedu Gvineje. Maroko naime nema poraz još od 2019. godine kada su u prijateljskoj utakmici izgubili od Gabona rezultatom 3:2, a od tada imaju svega tri nerešene utakmice i sve pobede. Srećno!
Tim Guinea je prvi postigao pogodak na 75% od 4 utakmica ove sezone
    Morocco da pobedi bez primljenog gola
    Ispod 2.5 gola

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.00 - 16. Nov. 17:43
Maroko kao najdominantnija ekipa uopste u ovim kvalifikacijama gde u grupi imaju maksimalan ucinak od 5 pobeda i gol razlikom 17:1 veceras docekuju Gvineju koja ima 4 boda iz 4 remija i poraza do sada.Maroko je daleko kvalitetnija ekipa koja je protiv Gvineje slavila na gostovanju sa ubedljivih 1:4 a i sada imaju 4 utakmice u nizu sa 3+ golova na mecu te mislim da cemo i ovde videti ofanzivan mec domacina uz bar 3 gola.Srecno!
Guinea u proseku dobija 2.2 žutih kartona na 5 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Guinea je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 46-60 ove sezone
Tim Guinea je primio 61-75 golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Tim Guinea je postigao pogodak na 6 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Guinea nije pobedio na 8 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Mohamed Bayo je najbolji strelac u timu Guinea na ovom takmičenju ove sezone sa 2 postignutih golova