Hansa Rostock

NAJBOLJA HANNOVER 96 VS HANSA ROSTOCK PROGNOZA.

Hannover 96 -1.50 u 1. poluvreme (AH)
Prognozirano: 4.85 - 4. Feb. 11:09
Verujem da će domaći tim napadati da će ređati šanse da će stvarati prilike I verujem da će iz neke od akcija doći do gola I do prednosti, verujem da će do kraja prvog dela meča domaći tim dati bar još jedan gol I tako doći do ubedljive prednosti a samim tim I do pobede.

Prognozirano: 2.69 - 4. Feb. 09:12
Hanover igra sjajno pred svojim navijacima i u goste im dolazi znatno slabiji tim koji se nalazi u zoni ispadanja i ja ovde pre svega ocekujem ofanzivni ugru i dosta golova.S'obzirom da domaci tim igra na gol vise kod kuce ja ovde ocekujem da i gosti zaprete i postignu gol iz kontra napada ,pa cu probati sa 1.5 golova u prvom poluvremenu.
HANNOVER 96 - HANSA ROSTOCKKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 1.61 - 4. Feb. 11:56
U predhodnih pet međusobnih mečeva, jednom je došao remi, Hansa je zabeležila jednu pobedu a Hanover je pobedio tri puta. Poslednji meč para završen je gostujućom pobedom Hanover 96 rezultatom 2-1. Hansa je u predhodnih deset gostovanja upisala dve pobede i šest poraza, a Hanover je na domaćem terenu u predhodnih deset utakmica upisao pet pobeda i dva poraza
    Hannover 96 da pobedi Draw No Bet
    Oba tima postižu pogodak : da
    Bez nerešenog rezultata u 2. poluvreme

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Nerešeno - Hannover 96 (-2) u 1. poluvreme (EH)
Prognozirano: 7.00 - 4. Feb. 11:10
Verujem da će domaći tim napadati da će ređati šanse da će stvarati prilike I verujem da će iz neke od akcija doći do gola I do prednosti, verujem da će do kraja prvog dela meča domaći tim uspeti da da bar još jedan gol I tako doći do ubedljive pobede.
Hansa Rostock u proseku dobija 2.4 žutih kartona na 19 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    Preko 2.75 gola

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.40 - 4. Feb. 11:26
Domaćin je bio bolji i mnogo efikasniji u prethodnom delu ove sezone,još uvek ima šanse i za prvba dva mesta na tabeli,i domaćin će biti bliži pobedi u drugih 45 minuta ovog meča.Bilo je pobednika u dp u poslednja tri meča između ove dve ekipe na ovom terenu,pa bi tako trebalo ostati i posle dp ovog meča.
Tim Hansa Rostock je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Hansa Rostock je primio 76-90,31-45 golova u vremenskom intervalu 76-90,31-45 ove sezone
Junior Brumado je najbolji strelac u timu Hansa Rostock na ovom takmičenju ove sezone sa 4 postignutih golova
Tim Hannover 96 je postigao pogodak na 89% utakmica na domaćem terenu ove sezone