Sivasspor

NAJBOLJA HATAYSPOR VS SIVASSPOR PROGNOZA.

Preko 1.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 3.25 - 16. Feb. 21:51
Dva tima koja igraju na gol vise i pravo bi bilo iznenadjenje da izmedju njih ne vidimo efikasan mec.U dosadasnjem toku sezone domacini su na skoru 31:34,dok sa druge strane gosti 29:35.Sve u svemu efikasni su u napadu a losi u odbrani i ja vec u prvom ocekujem da odbrane prime bar po gol do poluvremena.

Prognozirano: 5.10 - 16. Feb. 21:48
Turska super liga domacin na ovom mecu se nalazi na ugrozenoj poziciji 15. sa 28 bodova i samo dva boda vise od prvog tima iznad crte i svakako da ce ici na pobedu i pokusati da osvoje sva tri boda.U goste im dolazi Sivaspor koji vazi za nezgodnog rivala i svakako da ce gledati iz kontre da ugroze rivala.Sve u svemu ocekuje nas zanimljiv duel domacinu gori pod nogama,dok gosti sa pobedom ukljucuju se u borbu za Evropu.S'toga gg u prvom mislim da je pravi izbor za ovaj mec.

Prognozirano: 3.36 - 17. Feb. 12:25
Hatayspor vs Sivasspor Drugi odabir za ovaj duel je sličan prvome odabiru. Učinak koji ima Sivasspor je 7 osvojenih bodova od mogućih 9 u zadnja 3 ligaška duela što je super rezultat i navijači su jako zadovoljni s tim rezultatima sada. Na temelju toga moj odabir je Preko 1.5 1. poluvrijeme.
Sivasspor prima 1.4 golova na 25 utakmica ove sezone
    Sivasspor da pobedi
    Preko 2.5 gola
    Hatayspor +0.25 (AH)

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 5.25 - 17. Feb. 12:24
Hatayspor vs Sivasspor Biti će dva odabira za ovaj duel i to slični odabiri. Učinak koji ima Hatayspor je 0 od 2 u zadnja 2 duela što nije dobar rezultat pa navijači nisu zadovoljni i žele što prije bolje rezultate. Na temelju toga moj odabir je Oba daju gol 1. poluvrijeme.
    Preko 1 gola u 1. poluvreme
    Push
Sivasspor u proseku dobija 2 žutih kartona na 25 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Sivasspor je primio 31-45 golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Manje od 2.5 gola je postignuto na 71 % od 7 utakmica između ova dva tima u prethodnih 5 sezona
Rey Manaj je najbolji strelac u timu Sivasspor na ovom takmičenju ove sezone sa 12 postignutih golova