Independiente

NAJBOLJA LANUS VS INDEPENDIENTE PROGNOZA.

Independiente da pobedi Draw No Bet
Prognozirano: 1.90 - 12. Avg. 17:12
Analizirajući današnje fudbalske mečeve koji se igraju i kvote koje su ponudjene, ovaj meč mi je jedan od interesantnijih. Očekujem da bude veoma uzbudljiv i efikasan meč i da oba tima prikažu kvalitetnu i dobru igru. Moj izbor za ovaj danasnji meč je pobeda ekipe Independiente na gostujućem terenu (draw no bet)

Prognozirano: 1.86 - 13. Avg. 09:27
U argentinskoj ligi igraju Lanus koji su domacini na ovom mecu i Independiente koji su gosti. Tipujem da barem jedna ekipa nece dati gol na ovom mecu, mislim da ovo dolazi lagano jer Argentinci cesto dolazi s jako malim brojem golova, mislim da to moze biti slucaj i na danasnjem mecu

Prognozirano: 2.55 - 13. Avg. 17:17
Lanus je na posljenjem mjestu sa samo 6 osvojenih bodova nakon 12 odigranih rundi , u nizu su od 3 poraza i moraju poceti osvajati bodove u nastavku, Protivnik je takodje iz donjeg dijela ali dosta tvrda ekipa tako da ne ocekujem efikasan mec i verovatno bez golova do poluvremena.
Tim Lanus je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Tim Lanus je primio 16-30,61-75 golova u vremenskom intervalu 16-30,61-75 ove sezone
Tim Lanus nije pobedio na 8 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Lanus je prvi postigao pogodak na 75% od 4 utakmica sa ovim protivnikom u prethodnih 5 sezona
Manje od 2.5 gola je postignuto na 75 % od 4 utakmica između ova dva tima u prethodnih 5 sezona
Poslednji put kad je tim Lanus igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 1-0