Kom

NAJBOLJA JEZERO VS KOM PROGNOZA.

Jezero da pobedi Draw No Bet
Prognozirano: 2.55 - 14º jul. 10:32
Fudbal - Crna Gora: Prva Crnogorska Liga - Relegacija - doigravanje Kom Podgorica je jedva pobedila Jezero u prvoj utakmici i to na svom terenu sa minimalnih 1-0, golom u nadoknadi vremena, tako da mislim da je Jezero pokazao mnogo više od Kom Podgoricu i nadam se da će danas na svom terenu pobediti.

Prognozirano: 1.95 - 13º jul. 19:38
ovde jezero ima sansu da na svom terenu pobedi ovu utakmicu igraju dobro na svom terenu ovo je druga utakmica u prvoj utakmici je pobedio kom podgorica sa 1-0 kod kuce e sad mislim da jezero moze kod kuce da slavi i pobedi ovu utakmicu ili igra nereseno . pozz svima

Prognozirano: 2.25 - 14º jul. 14:01
Ocekujem tvrd i neiuzvestan mec,osti iz prvog meca imaju prednost od jednog gola pa verujem da ce dana sigrati samop za onoliko koliko im treba,mislim da ce prvi deo meca proteci u odmeravanju snaga na terenu i mislim da nece biti golova u nastavku meca cekujem da ce domaci tim krenuti na sve ili nista i da ce doci koji gol.

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Ispod 1.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 1.36 - 14º jul. 08:53
Odlican duel nas ocekuje izmedju ova dva tima. Mnogo bitan mec baraza i gde ce nijanse odluciti o tome ko ide dalje. Verujem da se igrati izuzetno oprezno i cvrsto. Zbog svega navedenog moj predlog za ovaj mec bice ispod 1.5 gola u prvom poluvremenu. Videcemo vrlo dobar mec izmedju ovih timova.

ISTAKNUTI HENDIKEP TIP NAJBOLJI TIP

Jezero +0.25 (AH)
Prognozirano: 1.90 - 14º jul. 12:11
Jezero je na nesretan nacin izgubilo prvi susret, 1:0 u 90. minuti, ali sigurno da ih to ne bi trebalo unistiti. Sada su kod kuce a sa ekipom Koma su pokazali da mogu igrati. Tako da ili 1-0 za Jezero, ili 0-0 dvoboj. Brine me samo da ne padne negi glupi gol na kraju kada se Jezero otvori, no valjda mogu oni prije sve rijesiti.