Ukraine

NAJBOLJA KAZAKHSTAN VS UKRAINE PROGNOZA.

Ukraine da pobedi
Prognozirano: 1.53 - 1. Sep. 08:45
Mislim da je ovde vise nego ocigledno da selekcija Ukrajne ima daleko bolji tim pa verujem da ce pokusati da dodje do pobede,ocekujem da ce igrati jako ofanzivno da ce biti bolji tim i mislim da ce uspeti da iz neke od akcija da gol i dodje do pobede,moj tip je 2.
Poslednji put kad je tim Kazakhstan igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 1-3

Prognozirano: 1.97 - 23. Avg. 07:30
Ukrajina je na 3 boda, do sada sva 3 remija igrali, dok su domaci na 1 bodu i to sa Ukrajinom, a po meni gost ide danas na laksu pobjedu, te ocekujem da ce to biti i sa 2 gola razlike, te igram h2 na goste i ocekujem da ce lako do 3 boda.

Prognozirano: 3.20 - 1. Sep. 13:00
Utakmica gde niko ne ocekuje golove ali ja ocekujem. Ukrajina je tim koji ce da krene na pobedu od prvog minuta. Kazahstan kod kuce igra napadacki fudbal i mislim da ce i oni da odigraju hrabro. Prema tome, ja mislim da ce ovde biti 2+ pp bez problema i to u prvih 15 minuta.

Prognozirano: 4.10 - 29. Avg. 19:40
Kvalifikacije za svetsko prvenstvo u fudbalu, sastace se Kazahstan i Ukrajina. Ukrajina je mnogo bolja selekcija, do sada su odigrali 3 meca i imaju 3 remija, izmedju ostalog i remi sa Kazahstanom, 1:1. Ocekujem da dobiju mec, i to golom ili golovima u drugom delu igre pa srecno svima ovde
Tim Ukraine nije pobedio na 4 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
    Preko 2 gola
    Kazakhstan da pobedi ili igra nerešeno
    Tačan rezultat: 1-2

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.51 - 1. Sep. 12:47
Ukrajni je poslednji trenutak da uhvati prikljucak u trci za prvo mesto,mislim da momci iz ukrajne na celu sa sevcenkom nece propustiti priliku da osvoje tri boda.Kazahstan jeste nezgodno gostovanje,ali ukrajinci poseduju kvalitet da pobede ,kao sto sam napomenuo francuska se odlepila na celu tabele ,a i drugo mesto bi bilo daleko ako kiksnu protiv kazahstanaca.tako da je moj tip 2
    Ispod 0.5 gola u 1. poluvreme
    Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa X/1
    Ispod 2.25 gola

ISTAKNUTI 1X2 TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.51 - 29. Avg. 20:12
U ovom meču nema nikakve dileme i mislim da je ekipa gostiju tačnije reprezentacija Ukrajine veliki favorit za pobedu u ovom meču,pošto se radi o veoma bitnom meču i obzirom da bodovi iz ovakvih mečeva puno vrede mislim da Ukrajina neće sebi dozvoliti da u ovom meču ne dođe do pobede.

ISTAKNUTI HENDIKEP TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.97 - 1. Sep. 08:03
Zaista mislim da ne bi trebalo da bude previse problema za Ukrajince u ovom mecu kvalifikacija za odlazak na Svetsko Prvenstvo u fudbalu. Do sada, ovaj tim ima samo 0-3-0 skor, uz kiks i to veliki kod kuce, protiv bas ovog rivala kada je bilo 1-1. Sada ce slaviti, jasno je.
    Ispod 2 gola
    Preko 1.75 gola
    Kazakhstan +1.50 (AH)

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.85 - 1. Sep. 10:31
Svetsko prvenstvo kvalifikacije Kazahstan - Ukrajina Analiza: Nimalo lako gostovanje za ekipu ukrajine koja ovde svakako jeste kvalitetnija i bolja ekipa, ali kazahstan ce igrati kod kuce pred svojim navijacima i verujem da mogu da pruze solidan otpor. Ovo je tek prvo kolo nakon duze pauze pa ne mislim da ce biti golova u prvom poluvremenu dok se igraci malo ne prilagode.