Lokomotiv Plovdiv

NAJBOLJA STRASBOURG VS LOKOMOTIV PLOVDIV PROGNOZA.

Preko 1.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 2.71 - 15. Avg. 17:49
Domaci tim je na starni dobio prvi mec sa 1-0 pa verujem da ce veceras na svom terenu odigrati jos bolje i mislim da ce doci do ubedljive pobede,mislim da ce domaci tim napadtai da ce redjati prilike da ce stvarati sanse i verujem da ce usepti da iz neke od akcija daju gol i tako dodju do prednosti,mislim da ce se gosti tada otvoriti da ce pokustai da uzvarte ali verujem da ce im domaci tim tada dati jso ejdan gol i tako uvecati prednost,mislim da se ni tu nece zaustaviti da ce nastaviti da igraju bolje i mislim da ce doci do ubedljive pobede.
Tim Strasbourg nije izgubio na 7 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju

Prognozirano: 2.08 - 15. Avg. 09:55
U drugom mecu 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope sastaju se Strazbur iz Francuske i ekipa Lokomotive iz Plovdiva. Utakmica pocinje u 20 casova i 30 minuta. Prvi duel izmedju ova 2 kluba pre nedelju dana zavrsio se rezultatom 0:1. Na poslednjih 4 susreta sto u nacionalnom sampionatu, sto u kvalifikacijama za evropska takmicenja Strazbur je ostvario skor od 2 pobede, 1 remija i 1 poraza. Kada je rec o ekipi Lokomotivi iz Plovdiva, oni su na poslednjih 5 susreta u nacionalnom sampionatu ili kvalifikacijama za evropska takmicenja imali skor od 2 pobede, 1 remija i 2 poraza. Strazbur moze do pobede vec posle prvih 45 minuta igre veceras.
STRASBOURG - LOKOMOTIV PLOVDIVKO ĆE POBEDITI?