Youssoufia Berrechid

NAJBOLJA MAT TETOUAN VS YOUSSOUFIA BERRECHID PROGNOZA.

Preko 0.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 1.67 - 25. dec. 13:25
Danas sa početkom u 17 časova i 30 minuta po našem vremenu u okviru Marokanske Botola Pro lige sastaće se MAT Tetouan i Youssoufia Berrechid. Duel devetoplasiranog i jedanaestoplasiranog trenutno. Domaći imaju 5 bodova u 4 odigrana meča dok gosti imaju 3 boda u 4 odigrana meča. Na 3/4 poslednja međusobna susreta između ovih timova u prvom poluvremenu vidjen je jedan pogodak. Nadam se da ce tako biti i danas.

Prognozirano: 2.92 - 25. dec. 13:05
domaci tim je odigrao nereseno 2 puta zaredom a gostujuci tim je odigrao nereseno 3 puta zaredom i mislim da ni jedni ni drugi ne bi imali nista protiv kada bi se i ovaj mec zavrsio nereseno a kvota je i vise nego dobra tako da preporucujem ovaj tip svima
MAT TETOUAN - YOUSSOUFIA BERRECHIDKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 2.25 - 25. dec. 15:11
Domaćin igra napadački fudal sa dosta golova na svojim utakmicama i u poslednja tri kola nema poraz dok sa druge strane imamo ekipu koja igra daleko defanzivniji fudbal i ovde će siguran sam probati da se odbrane i odigraju na kontre. U poslednje dve međusobne utakmice ove dve ekipe kada je Moghreb Tetouan bio domaćin obe utakmice su se završile sa 2:0 i nije isključeno da danas vidimo sličan rezultat. Srećno!

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Oba tima postižu pogodak : ne
Prognozirano: 1.69 - 25. dec. 15:06
Ovde da padnu vise od 2 gola potpisujem da je nemoguce jednostavno oba tima narufito gosti igraju na jako mali broj golova i do sada gost je na 4 utakmice primio samo 3 gola a dao samo 1 tako da kako igra gost ovde je i vise nego ocekivati under.