Nigeria

NAJBOLJA MEXICO VS NIGERIA PROGNOZA.

Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa X/1
Prognozirano: 3.90 - 4º jul 01:53
Mislim da poluvrijeme i nece biti tako bajno. No Mexico ce dobiti na kraju. Trebat ce im vremena ali kada daju gol to je to. Moguce da onda zabiju i vise. Zato je moj savjet napadacki ovdje da se odigra iz x u 1. 0-0 poluvrijeme, a kraj 2-0 ili 3-0.

Prognozirano: 8.00 - 4º jul 01:55
Mozda cak i moguce da ih Meksiko natrpa u nastavku. Nigerija mi djeluje kao slaba ekipa prema naprijed no ipak da u obrani nece biti losi. I zato mislim da ce Meksiko trebati vremena da ih probije. No kada to urade onda ce zabiti jos par komada. 3 razlike 2. Poluvrijeme!

Najnoviji rezultati Friendlies

Manje od 2.5 gola je postignuto na 80 % od 5 utakmica ekipe Mexico u ovom takmičenju ove sezone
Tim Mexico je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Mexico nije izgubio na 10 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
Tim Nigeria nije pobedio na 8 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Mexico nije izgubio na 4 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Mexico je postigao 0 golova u 5 utakmica na ovom takmičenju u intervalu od 16. do 30. minuta
Tim Mexico je postigao 0 golova u 5 utakmica u ovom takmičenju u intervalu od 31. do 45. minuta