Saint Etienne

NAJBOLJA MONTPELLIER VS SAINT ETIENNE PROGNOZA.

Preko 3.25 gola
Prognozirano: 1.85 - 15. Jan 10:07
Imamo utakmicu u francuskoj ligi za žene gdje će se sastati ekipa Montpellier i ekipa St Etienne. Ovdje je veliki favorit domaća ekipa i moguće je da danas bude ova ekipa ubjedljiva jer je velika razlika u kvalitetu. Montpellier bi trebalo da udje u utakmicu otvoreno i napadački od starta. Moj tip je Over 3.25 golova.

Prognozirano: 2.10 - 15. Jan 12:18
Kvota i vise nego odgovarajuca moj tip je da ce ovde u orvom poluvremenu da padne 2 gola i da vredi da se igew ovde na over i da moze da se proba ovde i verujem da ce da bude jako zanimljivo i da moze da se odigew tako da srecno
MONTPELLIER - SAINT ETIENNEKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 1.22 - 15. Jan 12:57
Montpelje igra danas na domacem terenu utakmicu prvenstva sa Sant Etjenom. Ovo su zene i zenska liga Francuske i mislim da danas mozemo da ocekujemo dobar duel pre svega napade domacina koji verovatno nece proci bez golova i mislim da ce prvi deo igre biti zanimljiv uz minimum 1 gol
    Saint Etienne da pobedi ili igra nerešeno

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.80 - 15. Jan 12:36
Domaća ekipa je veliki Favorit u ovoj utakmici mislim da će već na poluvremenu da vode i mislim da su oni Jedna od najboljih ekipa u Ligi a sa druge strane gosti mislim da će teško da postignu i jedan pogodak u ovoj utakmici tako da očekujem ubedljivz pobedu domaće ekipe.
Tim Saint Etienne je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90,16-30 ove sezone

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.10 - 15. Jan 12:54
montpellier je trenutno u super formi s 4 pobjede u zadnjih 5 utakmica a zadnja je bila upravo pobjeda kod st etienne u kupu s uvjerljivih 7-2. za st etienne je to 4. poraz u zadnjih 5 utakmica tako da ovdje mislim da je montpellier opet veliki favorit za novu pobjedu a moj tip je preko 1.5 gola u 1. dijelu tekme.
Tim Saint Etienne je primio 76-90,31-45 golova u vremenskom intervalu 76-90,31-45 ove sezone
Tim Saint Etienne nije pobedio na 7 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Esther Okoronkwo je najbolji strelac u timu Saint Etienne na ovom takmičenju ove sezone sa 3 postignutih golova
Tim Montpellier je postigao pogodak na 82% utakmica ove sezone
Montpellier prima 1 golova na 11 utakmica ove sezone
Tim Montpellier je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone