USM Bel Abbes

NAJBOLJA NC MAGRA VS USM BEL ABBES PROGNOZA.

NC Magra -0.50 (AH)
Prognozirano: 1.88 - 18. Jun 21:50
Bel Abbes je ekipa koja igra jako lose na gostovanjima, oni su ostvarili samo jednu jedinu pobedu na 13 meceva na strani ove sezone. Magra je neko ko je jako stabilan na svom terenu i u poslednje vreme beleze jako dobre rezultate kod kuce, tako da cu probati sa ovim tipom.

Prognozirano: 1.83 - 18. Jun 22:39
Mec alzirske lige u kojem ce se sastati Magra i Bel Abbes. Obje eipe ove sezone igraju slabo i nalaze se u donjem dijelu tabele. Domaci su ipak malo bolji pa mislim da imaju vise sansi da dodju do pobjede u ovom duelu. Stoga, moj predlog je 1. Srecno ko prati!

Prognozirano: 2.25 - 19. Jun 15:10
Jos jedan mec koji se igra danas u kom ocekujem tvrdu igru i mali broj golova ,i ovde ocekujem da ce prvi deo meca proteci u odmeravanju snaga na terenu i verujem da nece biti golova tek u nastavku meca mislim da ce se igrati za gol pa je moj tip da ce biti golova tek u nastavku meca.
    Oba tima postižu pogodak : da

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.75 - 19. Jun 02:05
Magra u okviru utakmice alzirske lige na svom terenu docekuje Bel Abes. Radi se o dva losa tima koja se bore da opstanu u ligi i ova utakmica im je vrlo bitna. Bilo kako bilo mislim da Magra ima bolji tim i ocekujem da oni dobiju ovaj duel. Srecno svima
Tim USM Bel Abbes je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Tim USM Bel Abbes je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Mohamed Hamza je najbolji strelac u timu USM Bel Abbes na ovom takmičenju ove sezone sa 3 postignutih golova
NC Magra prima 1.4 golova na 25 utakmica ove sezone
Tim NC Magra je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim NC Magra je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim NC Magra nije izgubio na 5 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju