Newcastle Jets

NAJBOLJA WESTERN UNITED FC VS NEWCASTLE JETS PROGNOZA.

Western United FC da pobedi 1. poluvreme Draw No Bet
Prognozirano: 1.70 - 16. Feb. 07:26
Ova dva ima su u donjem delu tabele i igraju veoma efikasan fudbal posebno mislim na jetse odbrane i jednih i drugih su jako lose i nema dileme da ocekujem da ovo bude jedan otvoren mec od starta sa dosta sansi i ja idem na tip GG prvo pol. Srecno
Tim Newcastle Jets je postigao pogodak na 90% utakmica na gostujućem terenu ove sezone

Prognozirano: 3.55 - 15. Feb. 20:54
Generalno Australijska liga je efikasna i uglavnom pada dosta golova na utakmicama pa verujem da ce biti tako i ovaj put.Sa jedne strane Western koji je poslednji tim na tabeli i do sada su postigli 13,a primili cak 33 gola,dok sa druge strane gosti su na skoru 28:34.Iako je domacin znatno manje efikasan ocekujem da pokusaju da postignu neki gol i poprave malo gol razliku ,takodje ocekujem da gosti iskoriste losu odbranu domacina i vec u prvom vidimo par golova u obe mreze.
WESTERN UNITED FC - NEWCASTLE JETSKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 1.68 - 16. Feb. 07:59
Domacin je najgora ekipa u ligi sa samo 8 bodova iz 15 meceva i oni imaju ocajnu gol razliku 13:33 i tesko ce danas do pobede protiv Newcastle koji je 2 pozicije iznad sa 18 bodova i gol razlikom 28:34 i od njih ocekujem da u ovom mecu ostanu neporazeni.
Tim Newcastle Jets je postigao pogodak na 88% utakmica ove sezone
    Newcastle Jets +0.25 (AH)
    Newcastle Jets da pobedi Draw No Bet

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Preko 2.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 5.50 - 15. Feb. 20:57
Dva tima sa losom predstavom u ovoj sezoni i sa obzirom da su pri dnu tabele ocekujem da igraju otvoreno i pokusaju da osvoje tri boda.Generalno obe ekipe mnogo su primili goloba u dosadasnjem toku sezone i ocekujem da to ofanzivni deo obe ekipe iskoristi i vec na poluvremenu ucini mec zanimljivim.Ocekujem golove i preko 2.5 vec do poluvremena.

Prognozirano: 1.77 - 15. Feb. 23:24
Mislim da nas ovdje ceka jako dobar susret. Ali isto tako da Western United nece biti bas jak. Jets je ekipa koja igra dobro iskreno, puno bolje od Westerna i vjerujem da ce uraditi mnogo danas. Po meni Jets moze odraditi dobar posao, mislim da oni danas ne gube u ovoj utakmici.
    Preko 3 gola
    Western United FC -0.25 (AH)

ISTAKNUTI 1X2 TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 3.00 - 16. Feb. 07:19
U okviru lige AUSTRALIJA: A-LEAGUE - 17. KOLO, sastaju se ekipa Western United FC koja se nalazi na 12. mestu na tabeli i ekipa Newcastle Jets koja se nalazi na 10 mestu na tabeli. Domaca ekipa je od poslednjih 5 utakmica na domacem terenu 3 puta izgubila. Gost je na poslednjih 5 utakmica u gostima 0 puta pobedio.
Newcastle Jets u proseku dobija 1.3 žutih kartona na 17 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    Ispod 2.5 gola
    Nerešeno - Western United FC (+1) (EH)

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Ispod 3 gola
Prognozirano: 2.06 - 15. Feb. 21:25
Western United i Newcastle Jets ce se sastati u ovom dvoboju australske nogometne lige. Meč ce se igrati sutra od 9 sati i 45 minuta. Meni je ovo susret u kojem bas i ne ocekujem veliki broj golova, ovo nisu posebno dobre napadačke ekipe pa mi je ovo najbolja oklada za odigrati.
Više od 2.5 gola je postignuto na 71 % od 17 utakmica ekipe Newcastle Jets ove sezone na ovom takmičenju
    Western United FC da pobedi
    Western United FC da pobedi Draw No Bet
Tim Newcastle Jets je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90,0-15 ove sezone
    Prvi gol u izmedju 11" i 20"
Tim Newcastle Jets je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Manje od 2.5 gola je postignuto na 82 % od 11 utakmica između ova dva tima u prethodnih 5 sezona
Apostolos Stamatelopoulos je najbolji strelac u timu Newcastle Jets na ovom takmičenju ove sezone sa 13 postignutih golova