SC Wiedenbrueck

NAJBOLJA OBERHAUSEN VS SC WIEDENBRUECK PROGNOZA.

Bez nerešenog rezultata
Prognozirano: 1.19 - 1. Dec. 22:16
Gost je bio slabiji u prethodnom delu ove sezone,nije bio ni efikasan u tim mečevima,i neće biti nikakvo iznenađenje ako ne bude efikasniji i posle devedeset minuta ovog meča.Bilo je pobednika u poslednjih šest mečeva između ove dve ekipe,pa bi tako trebalo ostati i posle devedeset minuta ovog meča,verovatno pobedom domaćina.

Prognozirano: 5.80 - 2. Dec. 11:06
Još jedan meč koji nam je danas na programu iz nemačke regionalne lige u fudbalu jeste i meč u kome će da se sastanu domaća ekipa Oberhausena koja će da dočeka tim Wiedenbruka. Domaća ekipa jeste favorit ali mislim da će da bude otvoren meč sa obe strane terena bez obzira na ishod
OBERHAUSEN - SC WIEDENBRUECKKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 2.45 - 2. Dec. 12:06
obje ekipe su u dobroj formi. naime oberhausen iam 3 pobjede u zadnje 4 tekme - zadnja je bila pobjeda protiv paderborna 4-1. s druge strane gosti imaju 5 bodova u zadnja 4 kola u ligi. a što se tiče ove tekme danas mislim da će biti preko 1.5 gola u 1. dijelu tekme.
SC Wiedenbrueck prima 1.5 golova na 17 utakmica ove sezone
    Oberhausen da pobedi
Tim SC Wiedenbrueck je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim SC Wiedenbrueck je primio 46-60 golova u vremenskom intervalu 46-60 ove sezone
Bahattin Karahan je najbolji strelac u timu SC Wiedenbrueck na ovom takmičenju ove sezone sa 4 postignutih golova
Oberhausen prima 0.9 golova na 16 utakmica ove sezone
Tim Oberhausen je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Tim Oberhausen je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone