Rennes

NAJBOLJA PARIS SAINT-GERMAIN VS RENNES PROGNOZA.

Paris Saint-Germain -0.50 u 1. poluvreme (AH)
Prognozirano: 1.91 - 3. Apr. 12:50
Paris saint-germain dočekuje ekipu Rena u utakmici francuskog kupa. Psž je najbolji tim u Francuskoj i to ubedljivo. opet će osvojiti titulu a i u kupu utakmicama su uvek veliki favoriti verujem da će i danas pobediti i to uz prednost već u prvom poluvremenu. tip će biti PSŽ prvo poluvreme.

Prognozirano: 1.46 - 2. Apr. 21:19
Paris Saint Germain je ekipa koja hara Francuskom dugi niz godina kao i ove godine od njih se očekuje da uzmu i kup i ligu , a za oba sa na korak od osvajanja . Igraju polufinale kupa Francuske i imaju prednost domaćeg terena i publike pa samim tim ocekujem samo pobjedu

Dogadjaji koji uskoro počinju

PARIS SAINT-GERMAIN - RENNESKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 1.62 - 3. Apr. 17:18
PSG docekuje ekipu Rena. Po mom misljenju favorit za pobedu na ovom mecu je domacin. Smatram da su kvalitetniji tim od gostiju i da ce dobiti ovaj mec. Ja bih pokusao sa hendikepom -1 na domaci tim jer verujem da ce dobiti ovaj mec sa bar 2 gola razlike i proci u finale kupa.
Paris Saint-Germain prima 1 golova na 4 utakmica ove sezone
    Preko 3.5 gola
    Ispod 5.5 gola

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Oba tima postižu pogodak u 1. poluvreme: da
Prognozirano: 4.50 - 3. Apr. 15:56
Polufinale kupa Francuske, igra se jedan meč. Ren nije izgubio na poslednja dva gostovanja na Parku Prinčeva a oba puta je postigao bar gol u prvom poluvremenu. To je uradi tri puta na poslednjih pet gostovanja ovde. Verovatno će domaćin pobediti na kraju ali mislim da ćemo videti gol-gol u prvom poluvremenu.
    Nerešeno
    Preko 1.5 gola u 1. poluvreme
    Nerešeno - Paris Saint-Germain (-1) (EH)

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.10 - 3. Apr. 07:04
Polufinale će biti tvrdo, a najava takvog meča dolazi nam sa utakmice koju su ovi timovi odigrali u februaru. Naime, Ren je vodio od 33. minuta, da bi PSŽ na Parku prinčeva nakon pet žutih kartona u drugom delu igre do izjednačenja došao tek debelo u nadoknadi vremena. Dosuđen je penal u 97. minutu. Dakle, žestoko bi moglo da bude i večeras.
Tim Paris Saint-Germain je prvi postigao pogodak na 75% od 4 utakmica ove sezone
    Rennes da pobedi
    Preko 4 gola
    Ispod 2.5 gola
Više od 2.5 gola je postignuto na 100 % od 4 utakmica ekipe Paris Saint-Germain ove sezone na ovom takmičenju
    Rennes 0.00 (AH)
    Prvi gol u izmedju 21" i 30"
    Paris Saint-Germain da pobedi 1. poluvreme
Tim Paris Saint-Germain je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90,31-45 ove sezone
Tim Paris Saint-Germain je primio 31-45 golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Najčešći rezultati tima Paris Saint-Germain na poluvremenu/na kraju su pobeda/pobeda (4/4) na ovom takmičenju ove sezone
Tim Paris Saint-Germain je postigao pogodak na 7 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju