6 tipovi
    Vitesse da pobedi
    4 tipovi

Prognozirano: 1.90 - 23. Feb 22:47
Sportski pozdrav svima . U oviru Lige Evrope , sastaju se Vitesse i Rapid iz Beca . Dve ekipe koje igraju otvoren fudbal, kako u svojim ligama , tako i u Evropi . U prvom susretu ovih timova rezultat je bio 2:1 , pa ocekujem slicnu utakmicu . Srecno .

Prognozirano: 1.87 - 24. Feb 19:25
Vitese nema sumnje bolji tim nisu uspeli u gostima da slave ali mislim da ovde imaju zaista fine sasne i dosta iskren da budem od njih ocekujem ovde tako da mene ako pitate mislim da moze ovde da se proba na vitese i da ce to manje vise da dodje

Prognozirano: 1.85 - 24. Feb 11:30
Vitesse nije sačuvao gol u poslednjih šest mečeva. Svaka od posljednjih pet utakmica Rapida imala je ukupno preko 2,5 gola. Rapid je primio devet golova u posljednje četiri gostujuće utakmice. Više od 2,5 gola bila je dobitna opklada u pet od sedam Vitesseovih posljednjih utakmica kod kuće. Moj prijedlog je preko 1 gola u prvom poluvremenu utakmice.
Vitesse prima 1.5 golova na 11 utakmica ove sezone
    Preko 2.75 gola
    Rapid Wien +0.75 (AH)

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.90 - 23. Feb 23:10
Vittese igra sjajno na svom terenu ali imali su par pobačaja koji nisu bili očekivani za njih jer su izgubili sa po pet nula, dok Rapid igra šarolito samo seljaku pa šta bude ali primaju i daju dosta golova na obe strane msm da ce ovo biti pravi meč za gledanje jer su slične ekipe
    2. poluvreme će imati najviše golova
    Preko 1.5 gola
    Ispod 3.5 gola
Vitesse u proseku dobija 2.9 žutih kartona na 11 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    Preko 1.25 gola u 1. poluvreme
    Rapid Wien +1.00 (AH)
    Preko 4.5 gola
Više od 2.5 gola je postignuto na 82 % od 11 utakmica ekipe Vitesse ove sezone na ovom takmičenju
    Rapid Wien -0.50 (AH)
Tim Vitesse je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Tim Vitesse je primio 76-90,61-75,0-15 golova u vremenskom intervalu 76-90,61-75,0-15 ove sezone
Tim Vitesse je postigao pogodak na 11 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Vitesse je postigao 2 golova u 11 utakmica na ovom takmičenju u intervalu od 1. do 15. minuta