Pays d'Aix handball

NAJBOLJA DUNKERQUE HB VS PAYS D'AIX HANDBALL PROGNOZA.

Nerešeno
Prognozirano: 9.75 - 7. Mar. 12:13
Ove sezone kada su se sastale ove dvije ekipe rezultat je bio 27:32, za Aix Dankirk. Ipak rezultat u tom mecu ne mora nista da znaci, jer npr. u prvom poluvremenu u tom mecu Aix je vodio na poluvremenu sa 15:14, na kraju izgubili. Kako god treba pogledati skorasnje rezultate Aix, imaju tri vezane pobjede, protiv Trembleja, Sesona i posljednja protiv jaceg protivnika vrijednoga pomena Nims, bilo je cak 29:23. Dankirk je izgubio tri vezane iako su imali protiv sebe Nants, Monpelje i Pariz. Ipak posljednji mec su dobili Tuluz u gostima. Ipak mislim da su danas kladionice potcjenile gostujucu ekipu te mislim da Aix moze ovdje da izvuce remi.

Prognozirano: 1.90 - 6. Mar. 16:08
Rukomet - francuska prva liga. Ovde nas ocekuje mec u kojem ce snage odmjeriti Dunkerque i Aix. Oba tima su u dobroj formi ove sezone i nakon 16 kola imaju po 19 poena tako da se trenutno nalaze u sredini tabele ove lige. Mozda je domaci tim blagi favorit jer igraju pred svojim navijacima ali u svakom slucaju mislim da se radi o dva tima pribliznog kvaliteta i ocekujem veliku neizvjesnost do samog kraja meca. Takodje, mislim da nece biti puno golova jer ni jedni ni drugi nisu previse efikasni. Zbog toga je moj predlog ovde minus golova. Srecno!
DUNKERQUE HB - PAYS D'AIX HANDBALLKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 1.66 - 7. Mar. 18:15
POzdrav svima, sada imamo mec Francuskog rukometa, igraju Dunkerqui-Aix. U pitanju je zanimljiv mec 17. kola francuskog smapionata. Oba tima nisu preterano efikasni pa da pocnemo. Domacin na poslednjih 5 meceva kod kuce je 4 puta dosao manje od zadate granice, igraju tvrdu odbranu a postižu prosecno izmedju 23 i 26 golova na meču. Imamo sličnu sitaciju sa gostima. Naime u poslednjih 5 kola kao gostujuci tim 4 puta je bilo ispod zadate granice a postizu nesto vise golova u proseku. Obe ekipe su na sredini tabele i prate jedan drugog na tabeli tako da ocekujem utakmicu sa manje golova TIP: uk golova na mecu manje 53.5 Srecnooo
    Nerešeno u 1. poluvreme
    Dunkerque HB da pobedi
    Ispod 26.5 gola u 1. poluvreme

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 8.00 - 6. Mar. 19:37
tipujem na nerijesen ishod u ovom mecu na poluvremnu. Ocekujem da aix i Dankerk odigraju veoma tezak mec u kome ce u prvih 30 minuta meca biti x . domacin je odigrao isto kao i gost , te oba tima imaju po 19 bodova, te do sada su igrali 1 remi u 16 kola sto je jako zanimljivo. Poluvrijeme je ipak drugacije, te se igra gusto te po meni moze doci do x na poluvremenu . aix nije los tim i moze da se dobro brani u pocetu te vjerujem da ce do remija u prvih 30minuta meca danas .

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.45 - 7. Mar. 17:44
Veceras od 20 : 00 pocinje 17. kolo francuske lige . Od pocetka ovog prvenstva se znalo ko ce zauzeti prva dva mjesta , samo eto malo je iznenadjenje sto je monpelje prvi a ne P S G. Ova utakmica je bez ikakvog znacaja i skroz su podjednake ekipe . Prednost u kvoti je jedino sto je Dunkerque domacin , zasto je ovolika prednost ne znam . Po meni Aix igra dosta bolji rukomet od Dunkerqua ( zadnjih nekoliko meceva ) i zato mislim da moze ovde aix cak i po dva boda . Sigurnost 100 % da nece izgubiti 5 razlike .

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.60 - 7. Mar. 15:30
Imamo utakmicu u francuskoj rukometnoj ligi gdje ce ekipa Dunkerque docekati na svom terenu ekipu Aix. Aix je ekipa koja je ove sezone sa ucinkom od 9 pobjeda 1 remi i 6 poraza dok ekipa Dunkerque ima isti ucinak. Ove dvije ekipe su se ove sezone sastajale na terenu ekipe Aix i bila je bolja ekipa Dunkerque sa 32;27. Danas ovdje ipak ocekujem nesto manje golova u odnosu na tu utakmicu. Ekipa Aix u gostima igra solidno u odbrani dok Dunkerque na svom terenu ne postize mnogo golova u prosjeku. Ovdje ocekujem da utakmica dodje na Under golova a moj Tip je na 1. poluvremenu under 26.5 golova