Brandon Nakashima

NAJBOLJA ALEKSANDAR VUKIC VS BRANDON NAKASHIMA PROGNOZA.

Tačan rezultat u 2. set: 6-4
Prognozirano: 5.75 - 22. Juni 09:04
Mislim da je Vukic bolji teniser od Nakasime i verujem da ce to i dokazati u ovom mecu,ocekujem da ce dobro servirati da ce manje gresiti i mislim da ce u prvom setu uspeti da bar jednom oduzme servis rivalu,mislim da ce dobiti prvi set i verujem da ce biti 6-4 .

Prognozirano: 2.10 - 21. Juni 08:14
Vukic mi je ovde blizi pobedi iako su ovo da kazem dva egal igraca za travu i def moze da ode na obe strane tako da mislim da ce vukic ovo da dobije bez nekih problema bio je jako dobar pre kvalifikacina i svakako ga ja ovde favorizujem srecno ko isprati

Dogadjaji koji uskoro počinju

Nema utakmica

ALEKSANDAR VUKIC - BRANDON NAKASHIMAKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 2.40 - 22. Juni 09:25
vukic igra dobro ove sezone, a na travi je do sada skupio 5 pobjeda i 2 poraza. s druge strane brandon na travi ove godine ima 1-2. oba tenisača nisu tako dobri na returnu tako da mislim da neće biti previše brejkova te da bi moglo biti preko 10.5 gemova u 1. setu

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Tačan rezultat: 2-1
Prognozirano: 4.60 - 21. Juni 11:02
Kvaifikacije za wimbledon i mec aleksandra vukica u mladjanog brandona nakashime. Ovo ce biti njihov prvi mec koji igraju jedan protiv drugogo. Vukic ove godine sasvim dobar na travi,dobio 5 od 7 meceva,dok nakashima ima 1 pobjedu i 2 poraza. Ocekujem veliku borbu ovdje,3 seta da bude i da bukic na kraju stigne do pobjede jer mislim da je bolji igrac trenutno i u boljoj formi.