Novak Djokovic

NAJBOLJA CASPER RUUD VS NOVAK DJOKOVIC PROGNOZA.

Novak Djokovic da pobedi
Prognozirano: 1.29 - 20º nov 12:06
Evo meca koji ce da se odigra danas u finalu atp-a za ovu godinu a treba reci da je Djokovic favorit i da igramo jaku 2 ovde koja je kao vrata. Kvota je mala ali je sigurica i iznosi 1.29 pa tako ocekujem da ce ovo biti fix danas za max bet

Prognozirano: 2.90 - 20º nov 07:03
Ocekuje nas veoma zanuijiv mec u ovom finalu Finalnog turnira u Torinu , izmedju Casper Fuda i Novaka Djokovica , Rud u polu finalu nije ima vise problema sa Rublevim koji je vas lose igrao dok je Nole odigrao tri seta zato ocekujem dobar mec sa tri seta ipak je finale
    Preko 21.5 utakmica
    Ispod 23.5 utakmica
    Ispod 21.5 utakmica

Prognozirano: 1.65 - 20º nov 17:04
U finalu završnog mastersa koji se igra u Torinu između osam najboljih tenisera sveta, snage će odmeriti Casper Rudd i Novak Djoković. do sada su odigrali tri duela i Novak je u svakom izlazio kao pobednik. Ruud se prošetao kroz polufinale, odigrao je sjajno završni turni i očekujem da će namučiti Novaka, ali se ipak nadam pobedi Đokovića
    Ispod 25.5 utakmica
    Preko 9.5 utakmica u 1. set

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 4.50 - 20º nov 16:24
Tri puta je izgubio od Đokovića ali je ovo meč koji lože sa bude sasvim drugačiji i da vrati Novaku za ove poraze u značajnije meču i ovo je moguće da je meč koji je jako realno pobjeda jer mu sva paše i to je super šansa za tipovati na nju
    Novak Djokovic da pobedi 2. set

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.29 - 20º nov 12:54
U ovom kolu sastaju se domaći i gosti. Očekujem dobar meč i poene sa obe strane. Domaćini u solidnoj formi takodje isto tako možemo reći i za goste. Ali ako pogledamo međusobne susrete možda više uspeha ima domaćin. Ali ne trebamo se oslanjati mnogo na tradiciju nego gledati trenutno stanje.

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.30 - 20º nov 12:35
Očekujem danas glatku pobjedu Noleta i završavanje ove sezone u stilu sa 6. titulom na ovom mastersu. Ruud je iskoristio slabosti svojih protivnika i plasirao se u finale međutim ne vidim način da on ovaj meč ikako zakomplicira. Odigrao bi 2:0 u setovima ili hendikep na Noleta -3.5 gemova pa mi se uz te oklade ova čini jednako sigurna.