Casper Ruud

NAJBOLJA STEFANOS TSITSIPAS VS CASPER RUUD PROGNOZA.

Casper Ruud da pobedi
Prognozirano: 1.98 - 21. Apr. 00:29
Finale ATP turnira u Barseloni, sastace se opet Stefanos Cicipas i Kasper Rud. Igrali su finale u Monte Karlu i Grk je dobio lako u 2 seta. Grk u fantasticnoj formi, Rud je izgubio vec 5 finala zaredom, mislim, imace zadrsku ali ne i blokadu, nadam se i mislim da moze da dobije

Prognozirano: 1.91 - 20. Apr. 20:37
Repriza finala od prije nekoliko dana. I tada i sada mislim da je Tsitsipas kvalitetniji teniser i da ima dosta veci arsenal udaraca. Prije par dana lako je pobjedio sa 2:0 u setovima i bilo bi za mene veliko iznenadjenje kada ne bi slavio i u ovom finalu. Rud jos nije izgubio set na ovom turniru i mislim da je vrijeme da se i to desi.

Dogadjaji koji uskoro počinju

Nema utakmica

Preko 23.5 utakmica
    Preko 7.5 utakmica u 1. set

Prognozirano: 1.90 - 21. Apr. 09:12
Opet su u finalu nakon Monze carla i ovo je po svemu meč kojimože Ruud da dobije iako je prošlo finale izgubio glatko 20 i nadam se da je u boljoj formi i da će da bude jedan meč koji je realno moguće da je ovdje na našeg tipa i sretno

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.06 - 20. Apr. 21:14
Meč između dva igrača koji su trenutno u dosta dobroj formi i samim tim su minimalne šanse da će jedan od njih biti ubedljiv u prvom setu ovog meča.Stefanos ima nešto veće šanse za pobedu pre početka ovog meča ali velike su šanse da će oba igrača osvojiti minimalno dva sopstvena servis gema u ps ovog meča.