Juan Pablo Varillas

NAJBOLJA DIMITAR KUZMANOV VS JUAN PABLO VARILLAS PROGNOZA.

Tačan rezultat: 0-2
Prognozirano: 2.55 - 5º may 07:00
Pablo je trenutno teniser koji se nalazi na poziciji 150 ATP liste, na 5 posljednjih meceva ima cak 3 pobjede i samo 2 poraza, u te tri pobjede dobio je sa po 2:0, sa druge strane Kuzmanov je nesto losiji teniser, na poziciji 242 i ocekujem da ovo izgubi sretno.

Prognozirano: 1.65 - 4º may 20:55
Pasce sigurno ovde kvota na Varilasa koji igra jako dobro i moze po meni lagano da dobije ovaj mec.Sto se tice Kuzmanova on je igrao ovde prosao je prvo kolo ali mogu da kazem da je jako tesko prosao i mislim da ce Varilas ovaj mec lagano da dobije srecno.
DIMITAR KUZMANOV - JUAN PABLO VARILLASKO ĆE POBEDITI?
10.4%
89.6%
48 ukupan broj glasova
Proshark
Profit: 6,949.9

Prognozirano: 1.68 - 5º may 06:15
Varilas je imao mnogo tezeg protivnika u prvom kolu pa ga je dobio u 2 seta pa danas nebi trebao da ima mnogo problema protiv Kuzmanova. Ostavljam mogucnost da Kuzmanov uzme 1 set ali nista vise od toga. Varilas je skor duplo bolji na atp listi i igra samo na sljaci

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Ispod 9.5 utakmica u 1. set
Prognozirano: 1.95 - 4º may 22:29
Juan Pablo Varillas će igrati protiv Dimitara Kuzmanova u drugom kolu challengera Biella 5.Biće ovo prvi meč između ova dva igrača.Varillas je favorit za pobedu pre poečtka ovog meča,bio je ubedljiviji i u prvom meču na ovom turniru.Kuzmanov nije igrao deseti gem u tri seta,u prvom meču na ovom turniru,pa deseti gem ne treba očekivati i u prvom setu ovog meča.