Tačan rezultat: 0-2
    5 tipovi

Ispod 9.5 utakmica u 1. set
Prognozirano: 2.30 - 7. Jun 22:23
Lloyd Harris će igrati protiv Gillesa Simona u prvom kolu ATP turnira u Stuttgartu.Biće ovo treći meč između ova dva igrača.Nisu igrali deseti gem u dva prva seta,p deseti gem ne treba očekivti i u prvom setu ovog meča.Gilles nije u dobroj formi,pa će Lloyd biti bliži da osvoji prvi set ovog meča pre desetog gema.
GILLES SIMON - LLOYD HARRISKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 5.50 - 7. Jun 22:55
Susret iz stuttgarta(trava),gilles simon ce igrati protiv lloyda harrisa. Lloyd Harris ove godine napravio najznacajnije rezultate u karijeri,dosao do finala turnira u dohi i na sljaci uspio otkinuti set dimitrovu pobjediti sonega koji je jako dobar na sljaci. Nema sumnje da je napredovao,ali simon vodi 2:0 u medjusobnim susretima i lloyd harris iz nekog razloga jako lose igra na travi dobio 1 mec u karijeri na toj podlozi.