Nikoloz Basilashvili

NAJBOLJA MARIN CILIC VS NIKOLOZ BASILASHVILI PROGNOZA.

Nikoloz Basilashvili da pobedi
Prognozirano: 3.35 - 10. Jun 08:26
marin više nije na top razini, puno oscilira ove sezone, a ovdje je odigrao dobar meč u 1. kolu gdje je dobio mollekera u 2 seta. s druge strane nikoloz ima nekoliko super rezultata ove sezone, a ovdje je dobio browna u 2 seta. prema tome mislim da nikoloz može do pobjede.

Prognozirano: 6.00 - 9. Jun 18:23
Mislim da je ovo idealan meč da Cilic ovo izgubi brzo u dva seta i da je ovo meč koji je u tim omjerima i ovo je meč koji može da bude super za, igrati i na rezultat kao i na meč i ovo je po meni meč koji će sa bude jako dobar za igrati i sretbo svima

Nikoloz Basilashvili da pobedi 1. set
Prognozirano: 2.77 - 10. Jun 09:44
Marin Cilic je u ovoj sezoni pokazao toliko nesigurnost da prosto ne može ni na ovoj vrsti podloge e gde je nekada bio veliki favorit da bude favorit za pobedu posebno jer u ovom meču za protivnika ima Nikoloz Basilashvilia tenisera koji može uspešno da igra na svim vrstama podloga

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Tačan rezultat u 1. set: 6-7
Prognozirano: 8.50 - 10. Jun 07:39
Marin Cilic je ovdje favorit ali ipak reklo bi se da Cilic nije bas u formi a Basilashvilli je u poslednjem periodu igrao dobro neke meceve a ovdje je na travi pokazao dobre performanse u mecu protiv Browna. Moguce je da Basilashvilli ovdje i pobjedi. Moj tip je tacan rezultat 7-6 u 1. setu za Basilashvillia

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Preko 10.5 utakmica u 1. set
Prognozirano: 3.00 - 10. Jun 07:37
Marin Cilic je ovdje favorit da pobjedi. Ipak Basilashvili je u 1. kolu ovdje pokazao dobre performanse u mecu protiv neugodnog Browna na ovoj podlogi. Ocekujem da Basilashvili parira favorizovanom Cilicu. Moguce je da u 1. setu mec ode na preko 10.5 gemova tako da je moj tip Over 10.5 gemova 1. set