Vit Kopriva

NAJBOLJA YANNICK MADEN VS VIT KOPRIVA PROGNOZA.

Tačan rezultat: 1-2
Prognozirano: 4.50 - 5. Maj 07:45
Evo jedan zanimljiv mec gdje se nadam da ce sada Vit Kopriva da pobjedi protiv Madena, prem da nece biti lako, pa ocekujem da ce tacan rezultat da bude 1:2 za Koprivu koji je na poziciji 270. ATP liste, dok je Maden na poziciji 203. ocekujem veliku borbu i dobar mec.

Prognozirano: 2.11 - 4. Maj 22:14
Vit Kopriva će igrti protiv Yannicka Madena u drugom kolu challengera u Pragu.Biće ovo prvi meč između ova dva igrača.Kopriva igr kod kuće,favorit je za pobedu pre početka ovog meča,ali je Maden bio ubedljiviji u prvom meču na ovom turniru,iskusniji je u ovkvim mečevima,pa ne treba očekivati ubedljiv rezultat i u prvom setu ovog meča.
YANNICK MADEN - VIT KOPRIVAKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 2.45 - 5. Maj 12:49
Kopriva može da dobije ovo da svim rezultaton i ovo je mogučnost koja je jako dobra za tipovati da će da bude 2-0 i da smo našli jako zanimljiv i realna meč koji je na strani našag igrača i sretno sviam tko igra na ove teniske mečeve i idemo jako

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.11 - 5. Maj 06:47
maden igra vrlo loše ove sezone, ali je ovdje nakon 3 poraza u nizu uspio odigrati jako dobar meč te je dobio kudlu u 1. kolu u 2 seta. s druge strane vit je prošao kvale ovdje, a nakon toga dobio marchenka u 3 seta. danas mislim da će biti više od 9.5 gemova u 1. setu.