Fenerbahce

NAJBOLJA ANKARAGUCU VS FENERBAHCE PROGNOZA.

Fenerbahce -1.00 (AH)
Prognozirano: 1.82 - 27. Feb. 15:02
Ankaragucu docekuje ekipu Fenerbahcea. Po mom misljenju favorit za pobedu na ovom mecu je domacin kvalitetniji. Smatram da su kvalitetniji tim od gostiju i da ce dobiti ovaj mec bez vecih problema. Ja bih pokusao sa hendikepom -1 na goste jer verujem da ce dobiti ovaj mec sa bar 2 gola razlike.
Tim Ankaragucu je postigao pogodak na 100% utakmica na domaćem terenu ove sezone

Prognozirano: 1.53 - 27. Feb. 11:33
Truski Kup Fenerbahce je ovu ekipu pobedio poslednjih sest puta, pored toga ne znaju za poraz poslednjih 17 utakmica uz samo tri neresena rezultata, dok domacini imaju tri vezana poraza. Ulazem 10/10 jedinica na pobedu Fenerbahcea u regularnom delu utakmice. Srecno svima koji me prate i odigraju ovaj predlog!!! Moj Instagram Profil: @smartbet_team

Prognozirano: 2.50 - 27. Feb. 16:36
Turski kup cetvrtfinala u kojem ce se sastati Ankaragucu i Fenerbahce.U osmini finala domacin je pobedio 5:1,dok su gosti pobedili 2:0.Iako je Fener daleko kvalitetniji tim ocekujem obostrane napade sa dosta sansi i golova.Smatram da su obe ekipe ofanzivne i ocekujem golove i moj tip je preko 1.5 u prvih 45 minuta.
Tim Ankaragucu je prvi postigao pogodak na 100% od 4 utakmica ove sezone
Više od 2.5 gola je postignuto na 75 % od 4 utakmica ekipe Ankaragucu ove sezone na ovom takmičenju
Tim Ankaragucu je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90,61-75 ove sezone
Tim Ankaragucu je primio 76-90,16-30,46-60 golova u vremenskom intervalu 76-90,16-30,46-60 ove sezone
Najčešći rezultati tima Ankaragucu na poluvremenu/na kraju su nerešeno/pobeda (3/4) ove sezone na domaćem terenu
Najčešći rezultati tima Ankaragucu na poluvremenu/na kraju su nerešeno/pobeda (3/4) u ovom takmičenju ove sezone