Barito Putera

NAJBOLJA DEWA UNITED FC VS BARITO PUTERA PROGNOZA.

Preko 2.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 6.50 - 5. Feb. 23:18
Kao sto sam i malopre prokomentarisao oba tima su za sada daleko od zone ispadanja i slicnog su kvaliteta sto govori i tabela i obe ekipe uglavnom igraju efikasne meceve i na gol vise i u slucaju gol,dva u prvom delu prvog poluvremena mozemo videti vec na poluvremenu neki rezultat 2:1 ili 1:2,tako da opcija vise od 2.5 mislim da se isplati odigrati na njih.
Tim Dewa United FC je postigao pogodak na 91% utakmica na domaćem terenu ove sezone

Prognozirano: 4.05 - 5. Feb. 23:15
Obe ekipe su za sada na sigurnim mestima u ligi na sredini su tabele ,domacin na poziciji 11. sa osvojenih 30 bodova gol razlikom 31:32,dok sa druge strane gosti 32 boda gol razlikom 31:25.Dakle dosta daju ali i primaju golova i ja pre svega ocekujem dosta sansi i golova,radi se o dve slicne ekipe i jedan gol mislim da bi promenio mec i zato cu pokusati sa gg u prvom poluvremenu.
DEWA UNITED FC - BARITO PUTERAKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 2.75 - 6. Feb. 07:21
Drugi mec 24 kola fudbalskog prvenstva Indonezije koji se igra od 9h po nasem vremenu, sastaju se ekipe Dewa United i Barito Putera. I ovo ce biti duel dve ekipe koje nisu ugrozene, zauzimaju sredinu tabele pa mislim da i ovde mozemo videti golove, ima ih dosta kada igraju ovi timovi..

Prognozirano: 3.50 - 6. Feb. 07:11
Mislim da će ta utakmica biti za pamćenje! Očekujem da će obje momčadi pružiti svoj maksimum i da će se rezultat na kraju završiti 1:1. To će sigurno biti uzbuđujuće iskustvo za sve navijače. Nogomet je tako nepredvidljiv, zar ne? Jako sam uzbuđen zbog te utakmice! sretno svima koji ce biti na terenu
Dewa United FC prima 1.4 golova na 23 utakmica ove sezone
    Barito Putera da pobedi Draw No Bet
    Push

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.67 - 6. Feb. 01:52
duel u ligi indonezije. ove 2 ekipe nalaze se po sredini tabele jedna do druge i totalno su mirne. nemaju neki imperativ pa cu ovdje da pokusam da odigram gg. mislim da ce biti golova, a i kada pogledamo poslednje rezultate i jedni i drugi igraju dosta ofanzivno. moj tip je gg
Dewa United FC u proseku dobija 2.1 žutih kartona na 23 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Dewa United FC je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Dewa United FC je primio 31-45,61-75 golova u vremenskom intervalu 31-45,61-75 ove sezone
Poslednji put kad je tim Dewa United FC igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 1-2
Alex Ferreira je najbolji strelac u timu Dewa United FC na ovom takmičenju ove sezone sa 12 postignutih golova
Tim Barito Putera je postigao pogodak na 83% utakmica na gostujućem terenu ove sezone