Päivän kuumimmat ottelut

  1. 00:15 GMT, 23rd Feb 2017

    3 Ecuador
    1 Honduras

    Friendlies, International
  2. 16:00 GMT, 23rd Feb 2017

    0 Osmanlispor FK
    0 Olympiacos

    Europa League Final Stage, International - Osmanli Stadi
  3. 18:00 GMT, 23rd Feb 2017

    0 Zenit St. Petersburg
    0 Anderlecht

    Europa League Final Stage, International - Petrovskiy Stadion
  4. 18:00 GMT, 23rd Feb 2017

    0 APOEL Nicosia
    0 Athletic Bilbao

    Europa League Final Stage, International - Neo GSP Stadium
  5. 18:00 GMT, 23rd Feb 2017

    0 Besiktas
    0 Hapoel Beer Sheva

    Europa League Final Stage, International - Vodafone Arena
  6. 18:00 GMT, 23rd Feb 2017

    0 Ajax
    0 Legia Warszawa

    Europa League Final Stage, International - Amsterdam ArenA
  7. 18:00 GMT, 23rd Feb 2017

    0 Roma
    0 Villarreal

    Europa League Final Stage, International - Stadio Olimpico, Rome
  8. 20:05 GMT, 23rd Feb 2017

    0 Genk
    0 Astra Giurgiu

    Europa League Final Stage, International - Luminus Arena
  9. 20:05 GMT, 23rd Feb 2017

    0 Lyon
    0 AZ Alkmaar

    Europa League Final Stage, International - Stade des Lumieres
  10. 20:05 GMT, 23rd Feb 2017

    0 Fiorentina
    0 Borussia Moenchengladbach

    Europa League Final Stage, International - Artemio Franchi, Firenze
  11. 20:05 GMT, 23rd Feb 2017

    0 Shakhtar Donetsk
    0 Celta Vigo

    Europa League Final Stage, International - Stadion Metalist
  12. 20:05 GMT, 23rd Feb 2017

    0 Tottenham
    0 Gent

    Europa League Final Stage, International - Wembley
  13. 20:05 GMT, 23rd Feb 2017

    0 FC Copenhagen
    0 Ludogorets Razgrad

    Europa League Final Stage, International - Telia Parken
  14. 20:05 GMT, 23rd Feb 2017

    0 Sparta Prague
    0 FC Rostov

    Europa League Final Stage, International - Generali Arena

Kaikki ottelut tänään

  1. 23:00 GMT, 22nd Feb 2017

    0 Ceara
    0 Alto Santo

    Cearense 1. Division, Brazil
  2. 23:00 GMT, 22nd Feb 2017

    0 Sobradinho EC
    0 Gama

    Brasiliense , Brazil
  3. 23:00 GMT, 22nd Feb 2017

    2 River AC
    2 4 de Julho

    Piauiense 1st Group Stage, Brazil
  4. 23:00 GMT, 22nd Feb 2017

    3 Parnahyba
    1 Piaui

    Piauiense 1st Group Stage, Brazil
  5. 23:00 GMT, 22nd Feb 2017

    0 Hoppers
    0 Bequia United

    CFU Club Champions Cup Grp. A, International
  6. 23:00 GMT, 22nd Feb 2017

    2 Alianza Petrolera
    0 La Equidad

    Primera A Apertura, Colombia
  7. 23:00 GMT, 22nd Feb 2017

    2 Serra Talhada
    0 Atletico PE

    Pernambucano Relegation Group, Brazil
  8. 23:15 GMT, 22nd Feb 2017

    2 Sergipe
    0 Sociedade Boca Junior

    Sergipano 1st Group Stage, Brazil
  9. 23:15 GMT, 22nd Feb 2017

    0 Estanciano EC
    1 Lagarto AC

    Sergipano 1st Group Stage, Brazil
  10. 23:20 GMT, 22nd Feb 2017

    0 Itapipoca
    0 Guarani de Juazeiro

    Cearense 1. Division, Brazil
  11. 23:30 GMT, 22nd Feb 2017

    1 Vitoria da Conquista
    1 Jacobina

    Baiano 1. Division 1st Stage, Brazil
  12. 23:30 GMT, 22nd Feb 2017

    3 Brusque
    2 Almirante Barroso

    Catarinense 1st Group Stage, Brazil
  13. 23:30 GMT, 22nd Feb 2017

    1 Clube Sociedade Esportiva
    2 SS Sete de Setembro

    Alagoano 1st Stage, Brazil
  14. 23:30 GMT, 22nd Feb 2017

    2 Santa Rita
    0 Coruripe

    Alagoano 1st Stage, Brazil
  15. 23:30 GMT, 22nd Feb 2017

    1 Miguelense
    4 CRB

    Alagoano 1st Stage, Brazil
  16. 23:30 GMT, 22nd Feb 2017

    2 Independente PA
    1 Paragominas FC

    Paraense, Brazil
  17. 00:00 GMT, 23rd Feb 2017

    2 UES
    2 Alianza FC

    Primera Division - Clausura, El Salvador
  18. 00:15 GMT, 23rd Feb 2017

    2 Uniclinic Atletico Clube
    3 Maranguape

    Cearense 1. Division, Brazil
  19. 00:15 GMT, 23rd Feb 2017

    1 Naviraiense
    2 Aguia Negra

    Sul-Matogrossense Grp. B, Brazil
  20. 00:15 GMT, 23rd Feb 2017

    3 Ecuador
    1 Honduras

    Friendlies, International
  21. 00:30 GMT, 23rd Feb 2017

    0 Dom Bosco
    0 Uniao Rondonopolis

    Matogrossense 1st Group Stage Grp. B, Brazil
  22. 00:30 GMT, 23rd Feb 2017

    2 Blooming
    0 Nacional Potosi

    Primera Division - Apertura Adecuacion, Bolivia
  23. 00:45 GMT, 23rd Feb 2017

    1 Moto Club MA
    1 Fortaleza

    Copa do Nordeste Grp. B, Brazil
  24. 00:45 GMT, 23rd Feb 2017

    1 Fluminense de Feira
    1 Bahia

    Baiano 1. Division 1st Stage, Brazil
  25. 00:45 GMT, 23rd Feb 2017

    4 Chapecoense AF
    0 Metropolitano

    Catarinense 1st Group Stage, Brazil
  26. Näytä kaikki 
  27. Lataa lisää 
  28. Näytä kaikki uudella sivulla

Kaikki ottelut huomenna

  1. 0 Sertaozinho
    0 Barretos

    Paulista A2, Brazil
  2. 0 Santa Maria
    0 Brasiliense

    Brasiliense , Brazil
  3. 0 Castanhal EC
    0 Paysandu

    Paraense, Brazil
  4. 0 Once Caldas
    0 Santa Fe

    Primera A Apertura, Colombia
  5. 0 Flamengo Arcoverde
    0 Vitoria das Tabocas

    Pernambucano Relegation Group, Brazil
  6. 0 Mexico U20
    0 Honduras U20

    CONCACAF Championship U20 Grp. A, International
  7. 0 Nautico
    0 Campinense

    Copa do Nordeste Grp. A, Brazil
  8. 0 Sao Raimundo PA
    0 Aguia de Maraba

    Paraense, Brazil
  9. 0 The Strongest
    0 Union Espanola

    Copa Libertadores Qualification, International
  10. 0 Criciuma
    0 Internacional

    Copa Sul-Minas-Rio Grp. A, Brazil
  11. 0 Oriente Petrolero
    0 The Strongest

    Primera Division - Apertura Adecuacion, Bolivia
  12. 0 Coritiba
    0 ASA

    Cup, Brazil
  13. 0 FC Dallas
    0 CD Arabe Unido

    CONCACAF Champions League Final Stage, International - FC Dallas Stadium
  14. 0 America de Cali
    0 CD Jaguares

    Primera A Apertura, Colombia
  15. 0 Universitario de Deportes
    0 Real Garcilaso

    Primera Division Torneo de Verano Grp. B, Peru
  16. 0 Bentleigh Greens U20
    0 Melbourne Knights FC U20

    NPL Youth Victoria, Australia
  17. 0 Port Melbourne Sharks SC U20
    0 Oakleigh Cannons FC U20

    NPL Youth Victoria, Australia
  18. 0 MISC-MIFA
    0 Sabah FA

    Premier League, Malaysia
  19. 0 UiTM
    0 Johor Darul Ta'zim II

    Premier League, Malaysia
  20. 0 Melbourne City FC
    0 Sydney FC

    A-League, Australia - AAMI Park
  21. 0 Khanh Hoa Nha Trang
    0 Hai Phong

    V-League, Vietnam
  22. 0 Bentleigh Greens
    0 Melbourne Knights

    Victorian, Australia
  23. 0 Port Melbourne Sharks SC
    0 Oakleigh Cannons

    Victorian, Australia
  24. 0 Adelaide Comets
    0 Adelaide United Youth

    Southern, Australia
  25. 0 Richmond
    0 Nunawading City FC

    Victorian Premier League One, Australia
  26. Näytä kaikki 
  27. Lataa lisää 
  28. Näytä kaikki uudella sivulla