Kaikki ottelut tänään

  1. 23:00 GMT, 28th May 2017

    1 Vancouver Whitecaps II
    2 Real Monarchs SLC

    USL, USA
  2. 23:00 GMT, 28th May 2017

    0 Orange County Blues U23
    2 San Diego Zest FC

    PDL, USA
  3. 23:00 GMT, 28th May 2017

    1 Botafogo RJ
    0 Bahia

    Serie A, Brazil
  4. 23:00 GMT, 28th May 2017

    1 Remo
    1 Cuiaba

    Serie C Grp. A, Brazil
  5. 23:00 GMT, 28th May 2017

    2 Atletico Acreano
    1 Princesa do Solimoes

    Serie D Grp. A1, Brazil
  6. 23:00 GMT, 28th May 2017

    1 Sinop
    1 Ceilandia

    Serie D Grp. A10, Brazil
  7. 23:00 GMT, 28th May 2017

    1 FUS Rabat
    1 MAT Tetouan

    Botola Pro, Morocco
  8. 23:00 GMT, 28th May 2017

    2 KACM
    3 Wydad Casablanca

    Botola Pro, Morocco
  9. 23:00 GMT, 28th May 2017

    0 Real Desportivo Ariquemes
    1 Trem DC

    Serie D Grp. A1, Brazil
  10. 23:00 GMT, 28th May 2017

    0 Royal Toronto
    0 Brantford Galaxy FC

    CSL, Canada
  11. 23:00 GMT, 28th May 2017

    3 CD Motagua
    0 Honduras Progreso

    Liga Nacional - Clausura Final Stage, Honduras
  12. 23:00 GMT, 28th May 2017

    2 Nacional
    1 River Plate

    Primera Division Intermedio, Uruguay
  13. 23:30 GMT, 28th May 2017

    1 Deportivo Pasto
    2 Atletico Junior

    Primera A Apertura, Colombia
  14. 00:00 GMT, 29th May 2017

    5 Real Santander
    3 Leones

    Primera B Final Stage, Colombia
  15. 00:10 GMT, 29th May 2017

    3 Libertad
    0 Sol de America

    Division Profesional - Apertura, Paraguay
  16. 00:11 GMT, 29th May 2017

    2 CD Guadalajara
    1 Tigres

    Liga MX Clausura Playoff, Mexico - Estadio Omnilife
  17. 00:30 GMT, 29th May 2017

    1 Oriente Petrolero
    1 Sport Boys Warnes

    Primera Division - Apertura Adecuacion, Bolivia
  18. 00:30 GMT, 29th May 2017

    0 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
    0 Gutierrez SC

    Federal A - Relegation - 2nd Stage, Argentina
  19. 00:50 GMT, 29th May 2017

    0 Patronato de Parana
    3 Godoy Cruz

    Primera Division, Argentina
  20. 01:00 GMT, 29th May 2017

    3 Seattle Sounders FC U23
    0 TSS FC Rovers

    PDL, USA
  21. 01:00 GMT, 29th May 2017

    2 Nashville SC U23
    0 SC United Bantams

    PDL, USA
  22. 01:30 GMT, 29th May 2017

    4 Independiente Medellin
    3 Atletico Nacional

    Primera A Apertura, Colombia
  23. 09:30 GMT, 29th May 2017

    0 Bulleen Lions U20
    0 Oakleigh Cannons FC U20

    NPL Youth Victoria, Australia
  24. 11:00 GMT, 29th May 2017

    0 Znamya
    0 Dinamo Moscow II

    PFL Zone West, Russia
  25. 11:30 GMT, 29th May 2017

    0 Bulleen Lions
    0 Oakleigh Cannons

    Victorian, Australia
  26. Näytä kaikki 
  27. Lataa lisää 
  28. Näytä kaikki uudella sivulla

Kaikki ottelut huomenna

  1. 0 Estudiantes
    0 Union

    Primera Division, Argentina
  2. 0 Volta Redonda
    0 Botafogo SP

    Serie C Grp. B, Brazil
  3. 0 Deportivo Capiata
    0 Independiente CG

    Division Profesional - Apertura, Paraguay
  4. 0 Cortulua
    0 Once Caldas

    Primera A Apertura, Colombia
  5. 0 Chapecoense AF
    0 Avai FC

    Serie A, Brazil
  6. 0 Monagas SC
    0 Zamora FC

    Primera Division - Apertura Final Stage, Venezuela
  7. 0 Nacional
    0 General Diaz

    Division Profesional - Apertura, Paraguay
  8. 0 Velez Sarsfield
    0 Quilmes

    Primera Division, Argentina
  9. 0 Deportivo Pereira
    0 Cucuta

    Primera B Final Stage, Colombia
  10. 0 Portland Timbers U23
    0 Lane United FC

    PDL, USA
  11. 0 Venezuela U20
    0 Japan U20

    World Cup U20 Final Stage, International
  12. 0 Kashima Antlers
    0 Guangzhou Evergrande

    AFC Champions League Final Stage, International
  13. 0 Kawasaki Frontale
    0 Muang Thong United

    AFC Champions League Final Stage, International
  14. 0 North Star FC
    0 The Gap

    Brisbane Capital League Division One, Australia
  15. 0 Persipura Jayapura
    0 Barito Putera

    Liga 1, Indonesia
  16. 0 South Korea U20
    0 Portugal U20

    World Cup U20 Final Stage, International
  17. 0 Hapoel Nazareth Illit
    0 SC Kfar Kasem

    Leumit League Qualification, Israel
  18. 0 Home United FC
    0 Global FC

    AFC Cup Final Stage, International
  19. 0 Alashkert FC II
    0 Shirak II

    1. Division, Armenia
  20. 0 FC Chelyabinsk
    0 Syzran-2003

    PFL Zone Ural-Povolzhye, Russia
  21. 0 Motema Pembe
    0 TP Mazembe

    Super League Championship Group, DR Congo
  22. 0 Renaissance
    0 Bukavu Dawa

    Super League Championship Group, DR Congo
  23. 0 Volga Ulyanovsk
    0 KamAZ

    PFL Zone Ural-Povolzhye, Russia
  24. 0 FC Prut Leova
    0 Codru

    Division A, Moldova
  25. 0 FC Sfintul Gheorghe
    0 FC Victoria Bardar

    Division A, Moldova
  26. Näytä kaikki 
  27. Lataa lisää 
  28. Näytä kaikki uudella sivulla