Testa nya bettingexpert.com

Dagens hetaste matcher

  1. 12:30 CET, 20 apr 2019

    1 Parma Calcio 1913
    1 AC Milan

    Serie A, Italy - Stadio Ennio Tardini
  2. 13:00 CET, 20 apr 2019

    2 Celta Vigo
    1 Girona

    Primera Division, Spain - Abanca Balaidos
  3. 13:30 CET, 20 apr 2019

    1 Manchester City
    0 Tottenham Hotspur

    Premier League, England - Etihad Stadium
  4. 15:00 CET, 20 apr 2019

    0 Bologna
    0 Sampdoria

    Serie A, Italy - Stadio Renato Dell'Ara
  5. 15:00 CET, 20 apr 2019

    0 Cagliari
    0 Frosinone

    Serie A, Italy - Sardegna Arena
  6. 15:00 CET, 20 apr 2019

    0 Empoli
    0 SPAL 2013

    Serie A, Italy - Stadio Carlo Castellani
  7. 15:00 CET, 20 apr 2019

    0 Genoa
    0 Torino

    Serie A, Italy - Stadio Luigi Ferraris
  8. 15:00 CET, 20 apr 2019

    0 Lazio
    0 Chievo Verona

    Serie A, Italy - Stadio Olimpico, Rome
  9. 15:00 CET, 20 apr 2019

    0 Udinese
    0 Sassuolo

    Serie A, Italy - Stadio Friuli
  10. 15:30 CET, 20 apr 2019

    0 Bayern München
    0 Werder Bremen

    1. Bundesliga, Germany - Allianz Arena
  11. 15:30 CET, 20 apr 2019

    0 Bayer Leverkusen
    0 Nürnberg

    1. Bundesliga, Germany - BayArena
  12. 15:30 CET, 20 apr 2019

    0 Augsburg
    0 VfB Stuttgart

    1. Bundesliga, Germany - WWK Arena
  13. 15:30 CET, 20 apr 2019

    0 Mainz 05
    0 Fortuna Düsseldorf

    1. Bundesliga, Germany - Opel Arena
  14. 16:00 CET, 20 apr 2019

    0 AFC Bournemouth
    0 Fulham

    Premier League, England - Vitality Stadium
  15. 16:00 CET, 20 apr 2019

    0 Huddersfield Town
    0 Watford

    Premier League, England - John Smith's Stadium
  16. 16:00 CET, 20 apr 2019

    0 West Ham United
    0 Leicester City

    Premier League, England - London Stadium
  17. 16:00 CET, 20 apr 2019

    0 Wolverhampton Wanderers
    0 Brighton & Hove Albion

    Premier League, England - Molineux Stadium
  18. 16:15 CET, 20 apr 2019

    0 Eibar
    0 Atletico Madrid

    Primera Division, Spain - Municipal de Ipurua
  19. 18:00 CET, 20 apr 2019

    0 Juventus
    0 Fiorentina

    Serie A, Italy - Allianz Stadium
  20. 18:30 CET, 20 apr 2019

    0 Newcastle United
    0 Southampton

    Premier League, England - St James' Park
  21. 18:30 CET, 20 apr 2019

    0 Borussia Mönchengladbach
    0 RB Leipzig

    1. Bundesliga, Germany - Borussia-Park
  22. 18:30 CET, 20 apr 2019

    0 Rayo Vallecano
    0 SD Huesca

    Primera Division, Spain - Campo de Futbol de Vallecas
  23. 20:30 CET, 20 apr 2019

    0 Schalke 04
    0 Hoffenheim

    1. Bundesliga, Germany - VELTINS-Arena
  24. 20:30 CET, 20 apr 2019

    0 Inter
    0 Roma

    Serie A, Italy - Giuseppe Meazza
  25. 20:45 CET, 20 apr 2019

    0 Barcelona
    0 Real Sociedad

    Primera Division, Spain - Camp Nou

Livematcher

  1. 13:00 CET, 20 apr 2019

    2 PFC Sochi
    1 Chertanovo Moscow

    National Football League, Russia
  2. 13:00 CET, 20 apr 2019

    2 Greuther Fürth 2
    3 Nürnberg II

    Regionalliga Bayern, Germany
  3. 13:00 CET, 20 apr 2019

    0 Garbarnia
    0 Odra Opole

    1. Division, Poland
  4. 13:00 CET, 20 apr 2019

    1 Siarka Tarnobrzeg
    1 Widzew Lodz

    2. Division, Poland
  5. 13:00 CET, 20 apr 2019

    3 FC Orenburg
    0 FC Rostov

    Premier League, Russia - Gazovik Stadium
  6. 13:00 CET, 20 apr 2019

    1 Hamburg SV
    1 Erzgebirge Aue

    2. Bundesliga, Germany
  7. 13:00 CET, 20 apr 2019

    1 Holstein Kiel
    2 Paderborn

    2. Bundesliga, Germany
  8. 13:00 CET, 20 apr 2019

    2 Duisburg
    2 Sandhausen

    2. Bundesliga, Germany
  9. 13:00 CET, 20 apr 2019

    1 Greuther Fürth
    1 Union Berlin

    2. Bundesliga, Germany
  10. 13:00 CET, 20 apr 2019

    0 Greve
    0 Ballerup-Skovlunde

    Danmarksserien Grp. 1, Denmark
  11. 13:00 CET, 20 apr 2019

    0 Karlslunde IF
    0 GVI

    Danmarksserien Grp. 1, Denmark
  12. 13:00 CET, 20 apr 2019

    0 Avedöre
    0 AB Tårnby

    Danmarksserien Grp. 1, Denmark
  13. 13:00 CET, 20 apr 2019

    0 B 1908
    0 Ishöj IF

    Danmarksserien Grp. 2, Denmark
  14. 13:00 CET, 20 apr 2019

    0 Alleröd FK
    0 BK Union

    Danmarksserien Grp. 2, Denmark
  15. 13:00 CET, 20 apr 2019

    0 AaB II
    0 Holstebro

    Danmarksserien Grp. 4, Denmark
  16. 13:00 CET, 20 apr 2019

    2 Ümraniyespor
    2 Eskisehirspor

    1. Lig, Turkey
  17. 13:00 CET, 20 apr 2019

    2 Kaluga
    0 Strogino

    PFL Zone Center, Russia
  18. 13:00 CET, 20 apr 2019

    3 Kvant Obninsk
    1 Salyut Belgorod

    PFL Zone Center, Russia
  19. 13:00 CET, 20 apr 2019

    2 Celta Vigo
    1 Girona

    Primera Division, Spain - Abanca Balaidos
  20. 13:00 CET, 20 apr 2019

    0 Nong Bua Pitchaya FC
    0 Lampang FC

    Thai League 2, Thailand
  21. 13:00 CET, 20 apr 2019

    1 Chiangrai United
    1 Samut Prakan City

    Thai League, Thailand
  22. 13:00 CET, 20 apr 2019

    0 Perth Glory U20
    0 Perth U20

    NPL Youth Western, Australia
  23. 13:00 CET, 20 apr 2019

    1 Taraz
    2 Shakhter Karagandy

    Premier League, Kazakhstan
  24. 13:00 CET, 20 apr 2019

    0 Irtysh Pavlodar
    1 Aktobe

    Premier League, Kazakhstan
  25. 13:00 CET, 20 apr 2019

    0 Kaisar Kyzylorda
    0 Ordabasy Shymkent

    Premier League, Kazakhstan
  26. 13:00 CET, 20 apr 2019

    0 Kairat Almaty
    1 FC Astana

    Premier League, Kazakhstan
  27. 13:00 CET, 20 apr 2019

    0 Tobol Kostanay
    0 Zhetysu Taldykorgan

    Premier League, Kazakhstan
  28. 13:00 CET, 20 apr 2019

    1 Atyrau
    2 Okzhetpes Kokshetau

    Premier League, Kazakhstan
  29. 13:00 CET, 20 apr 2019

    3 Than Quang Ninh
    0 Saigon FC

    V-League, Vietnam
  30. 13:00 CET, 20 apr 2019

    0 Dinamo-Auto
    0 FC Milsami Orhei

    National Division, Moldova
  31. 13:00 CET, 20 apr 2019

    0 Siauliai
    0 Zalgiris Vilnius B

    1. Division, Lithuania
  32. 13:00 CET, 20 apr 2019

    1 Minija Kretinga
    1 Mazeikiai

    1. Division, Lithuania
  33. 13:00 CET, 20 apr 2019

    2 Dziugas Telsiai
    1 Banga Gargzdai

    1. Division, Lithuania
  34. 13:00 CET, 20 apr 2019

    1 Hearts
    3 Rangers

    Premiership, Scotland - Tynecastle Park
  35. 13:05 CET, 20 apr 2019

    2 Radomiak Radom
    0 Elana Torun

    2. Division, Poland
  36. 13:05 CET, 20 apr 2019

    0 Giresunspor
    3 Denizlispor

    1. Lig, Turkey
  37. 13:30 CET, 20 apr 2019

    1 Manchester City
    0 Tottenham Hotspur

    Premier League, England - Etihad Stadium
  38. 13:30 CET, 20 apr 2019

    3 Pogon Siedlce
    0 Blekitni Stargard

    2. Division, Poland
  39. 13:30 CET, 20 apr 2019

    0 Herlev
    0 Holbäk

    Danmarksserien Grp. 1, Denmark
  40. 13:30 CET, 20 apr 2019

    0 KFUM Roskilde
    0 Ledöje-Smörum Fodbold

    Danmarksserien Grp. 2, Denmark
  41. 13:30 CET, 20 apr 2019

    0 Budissa Bautzen
    2 Optik Rathenow

    Regionalliga Northeast, Germany
  42. 13:30 CET, 20 apr 2019

    2 RW Erfurt
    2 FC Viktoria 1889 Berlin

    Regionalliga Northeast, Germany
  43. 13:30 CET, 20 apr 2019

    2 Berliner AK 07
    1 FSV Wacker Nordhausen

    Regionalliga Northeast, Germany
  44. 13:30 CET, 20 apr 2019

    0 ASV Neumarkt
    0 SV Seligenporten

    Oberliga Bayern North, Germany
  45. 13:30 CET, 20 apr 2019

    1 Sokol Saratov
    0 FC Ryazan

    PFL Zone Center, Russia
  46. 13:30 CET, 20 apr 2019

    1 Degerfors
    1 Örgryte

    Superettan, Sweden
  47. 13:30 CET, 20 apr 2019

    1 GIF Sundsvall
    2 Kalmar FF

    Allsvenskan, Sweden - NP3 Arena
  48. 13:30 CET, 20 apr 2019

    1 Guangdong Huanan
    1 Changchun Yatai

    China League, China
  49. 13:30 CET, 20 apr 2019

    1 Liaoning Hongyun
    1 Zhejiang Greentown

    China League, China
  50. 13:30 CET, 20 apr 2019

    0 Nei Mongol Zhongyou FC
    2 Qingdao Huanghai

    China League, China
  51. 13:35 CET, 20 apr 2019

    2 Henan Jianye
    2 Tianjin Teda

    Super League, China - Zhengzhou Hanghai Stadium
  52. 13:35 CET, 20 apr 2019

    0 Hebei CFFC
    1 Beijing Guoan

    Super League, China - Langfang Stadium
  53. 13:35 CET, 20 apr 2019

    0 Nantong Zhiyun FC
    1 Meizhou Hakka

    China League, China
  54. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Avangard Kursk
    0 FC Tambov

    National Football League, Russia
  55. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Shinnik Yaroslavl
    0 Tyumen

    National Football League, Russia
  56. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Khimki
    0 Anzhi Makhachkala

    National Football League, Russia
  57. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Zenit St. Petersburg II
    0 Nizhny Novgorod

    National Football League, Russia
  58. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 VfR Garching
    1 SpVgg Bayreuth

    Regionalliga Bayern, Germany
  59. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Ankaran Hrvatini
    0 Radomlje

    2. Division, Slovenia
  60. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 FC Unterfoehring
    0 SpVgg Hankofen-Hailing

    Oberliga Bayern South, Germany
  61. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 FC Ismaning
    0 SV Kirchanschoring

    Oberliga Bayern South, Germany
  62. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 TSV Dachau
    0 TuS Holzkirchen

    Oberliga Bayern South, Germany
  63. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Taastrup FC
    0 Skjold Birkeröd

    Danmarksserien Grp. 1, Denmark
  64. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Näsby
    0 B 1909

    Danmarksserien Grp. 3, Denmark
  65. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Viborg II
    0 Oure FA

    Danmarksserien Grp. 3, Denmark
  66. 14:00 CET, 20 apr 2019

    1 Chorley
    0 Stockport County

    National League North, England - Victory Park
  67. 14:00 CET, 20 apr 2019

    1 Osnabrück
    0 Aalen

    3. Liga, Germany
  68. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Preußen Münster
    0 Sonnenhof Großaspach

    3. Liga, Germany
  69. 14:00 CET, 20 apr 2019

    1 Hallescher FC
    0 1860 München

    3. Liga, Germany
  70. 14:00 CET, 20 apr 2019

    1 Karlsruher SC
    1 Meppen

    3. Liga, Germany
  71. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 FSV Zwickau
    0 Würzburger Kickers

    3. Liga, Germany
  72. 14:00 CET, 20 apr 2019

    2 Carl Zeiss Jena
    0 Wehen

    3. Liga, Germany
  73. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 FC Stadlau
    0 Admira Mödling (A)

    Regionalliga East, Austria
  74. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Pinzgau Saalfelden
    0 Hohenems

    Regionalliga West, Austria
  75. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 SV Wals Grunau
    0 Dornbirn

    Regionalliga West, Austria
  76. 14:00 CET, 20 apr 2019

    2 SV Rödinghausen
    0 Bonner SC

    Regionalliga West, Germany
  77. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Fortuna Düsseldorf II
    0 Wuppertal

    Regionalliga West, Germany
  78. 14:00 CET, 20 apr 2019

    1 Wattenscheid
    0 TV Herkenrath

    Regionalliga West, Germany
  79. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 SC Wiedenbrück
    1 FC Kaan-Marienborn 07

    Regionalliga West, Germany
  80. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Lupo-Martini Wolfsburg
    0 BSV Rehden

    Regionalliga North, Germany
  81. 14:00 CET, 20 apr 2019

    2 Pirmasens
    0 VfB Stuttgart II

    Regionalliga Southwest, Germany
  82. 14:00 CET, 20 apr 2019

    2 TSG Balingen
    0 Kickers Offenbach

    Regionalliga Southwest, Germany
  83. 14:00 CET, 20 apr 2019

    1 SC Hessen Dreieich
    3 Hoffenheim II

    Regionalliga Southwest, Germany
  84. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 FSV Frankfurt
    0 Ulm

    Regionalliga Southwest, Germany
  85. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Saarbrücken
    0 FCA Walldorf

    Regionalliga Southwest, Germany
  86. 14:00 CET, 20 apr 2019

    1 Eintracht Stadtallendorf
    3 Elversberg

    Regionalliga Southwest, Germany
  87. 14:00 CET, 20 apr 2019

    1 TSV Steinbach
    0 Homburg

    Regionalliga Southwest, Germany
  88. 14:00 CET, 20 apr 2019

    1 Waldhof Mannheim
    0 Wormatia Worms

    Regionalliga Southwest, Germany
  89. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Brandenburger SC Süd
    0 1. FC Lok Stendal

    Oberliga NOFV-Nord, Germany
  90. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Koblenz
    0 Hassia Bingen

    Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar, Germany
  91. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Pfeddersheim
    0 TSV Emmelshausen

    Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar, Germany
  92. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 1. CfR Pforzheim
    0 SV Linx

    Oberliga Baden-Wurttemberg, Germany
  93. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 FC Normannia Gmünd
    0 FV Ravensburg

    Oberliga Baden-Wurttemberg, Germany
  94. 14:00 CET, 20 apr 2019

    2 Znamya
    0 Kolomna

    PFL Zone West, Russia
  95. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Dinamo Briansk
    1 Zorky Krasnogorsk

    PFL Zone Center, Russia
  96. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 TSV Schilksee
    0 SV Todesfelde

    Oberliga Flens, Germany
  97. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 TSB Flensburg
    0 Lübeck II

    Oberliga Flens, Germany
  98. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Union Neumünster
    0 SV Eichede

    Oberliga Flens, Germany
  99. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 NTSV Strand
    0 Heider SV

    Oberliga Flens, Germany
  100. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 TSV Kropp
    0 Neumünster

    Oberliga Flens, Germany
  101. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Sioni Bolnisi
    1 Saburtalo

    Erovnuli Liga, Georgia
  102. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 KSF Prespa Birlik
    0 Halmia

    2. Division Vaestra Goetaland, Sweden
  103. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 JL Chiangmai United FC
    0 Thai Honda

    Thai League 2, Thailand
  104. 14:00 CET, 20 apr 2019

    1 Chainat FC
    0 Bangkok United

    Thai League, Thailand
  105. 14:00 CET, 20 apr 2019

    1 Slavia Mozyr
    0 BATE Borisov

    Premier League, Belarus - Yunost Stadion, Mozyr
  106. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Eding Sport FC
    0 Feutcheu

    Elite One Grp. B, Cameroon
  107. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Les Astres
    0 AS Fortuna

    Elite One Grp. B, Cameroon
  108. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 UMS de Loum
    0 Unisport

    Elite One Grp. B, Cameroon
  109. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Young Sports Academy
    0 Fovu Club

    Elite One Grp. B, Cameroon
  110. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Ho Chi Minh City FC
    0 Viettel

    V-League, Vietnam
  111. 14:00 CET, 20 apr 2019

    0 Riteriais
    0 Atlantas Klaipeda

    A Lyga, Lithuania
  112. 14:05 CET, 20 apr 2019

    1 Fortuna Köln
    1 Unterhaching

    3. Liga, Germany
  113. 14:15 CET, 20 apr 2019

    1 Brunei DPMM
    0 Warriors FC

    S.League, Singapore
  114. 14:15 CET, 20 apr 2019

    0 AGMK
    0 Bunyodkor Tashkent

    Superliga, Uzbekistan
  115. 14:15 CET, 20 apr 2019

    0 Sabah FA
    0 UKM FC

    Premier League, Malaysia
  116. 14:30 CET, 20 apr 2019

    0 Rudes
    1 NK Lokomotiva

    1. Division, Croatia
  117. 14:30 CET, 20 apr 2019

    1 Wiener Neustadt
    0 SK Austria Klagenfurt

    2. Liga, Austria - Stadion Wiener Neustadt
  118. 14:30 CET, 20 apr 2019

    0 TSV Schott Mainz
    0 Kaiserslautern II

    Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar, Germany
  119. 14:30 CET, 20 apr 2019

    0 Barendrecht
    0 Katwijk

    Tweede Divisie, Netherlands
  120. 14:30 CET, 20 apr 2019

    0 Excelsior Maassluis
    0 SVV Scheveningen

    Tweede Divisie, Netherlands
  121. 14:30 CET, 20 apr 2019

    0 HHC
    0 Koninklijke HFC

    Tweede Divisie, Netherlands
  122. 14:30 CET, 20 apr 2019

    0 Jong Vitesse
    0 AFC

    Tweede Divisie, Netherlands
  123. 14:30 CET, 20 apr 2019

    0 St. Priest
    0 Nice B

    National 2 Grp. A, France
  124. 14:30 CET, 20 apr 2019

    0 Rende
    0 Trapani

    Serie C Grp. C, Italy
  125. 14:30 CET, 20 apr 2019

    1 Juve Stabia
    0 Vibonese

    Serie C Grp. C, Italy
  126. 14:30 CET, 20 apr 2019

    0 Paganese
    1 Virtus Francavilla

    Serie C Grp. C, Italy
  127. 14:30 CET, 20 apr 2019

    0 Potenza
    0 Viterbese

    Serie C Grp. C, Italy
  128. 14:30 CET, 20 apr 2019

    0 Bisceglie
    0 Rieti

    Serie C Grp. C, Italy
  129. 14:30 CET, 20 apr 2019

    0 Reggina
    0 Casertana

    Serie C Grp. C, Italy
  130. 14:30 CET, 20 apr 2019

    0 Gubbio
    1 Pordenone Calcio

    Serie C Grp. B, Italy
  131. 14:45 CET, 20 apr 2019

    0 ND Triglav
    0 Mura

    Prva Liga, Slovenia

Alla dagens matcher

  1. 00:00 CET, 20 apr 2019

    2 O'Higgins
    0 Cobresal

    Primera Division, Chile
  2. 01:00 CET, 20 apr 2019

    0 Chacarita Juniors
    0 Central Cordoba de Santiago

    Primera B Nacional, Argentina
  3. 01:00 CET, 20 apr 2019

    0 Tecos
    2 Loros de Colima

    Liga Premier - Serie A Grp. 1, Mexico
  4. 01:00 CET, 20 apr 2019

    3 Huracan
    4 San Lorenzo

    Copa de la Superliga, Argentina
  5. 01:30 CET, 20 apr 2019

    1 Orlando City B
    2 Forward Madison FC

    USL League One, USA
  6. 01:35 CET, 20 apr 2019

    0 FC Cincinnati
    3 Real Salt Lake

    Major League Soccer, USA - Nippert Stadium
  7. 02:00 CET, 20 apr 2019

    4 Toronto FC
    3 Minnesota United

    Major League Soccer, USA - BMO Field
  8. 02:15 CET, 20 apr 2019

    2 Olmedo
    1 Deportivo Cuenca

    Serie A, Ecuador
  9. 03:00 CET, 20 apr 2019

    2 Atletico Saltillo Soccer
    0 Calor de San Pedro

    Liga Premier - Serie B, Mexico
  10. 03:00 CET, 20 apr 2019

    1 Alacranes de Durango
    3 U.A. de Chihuahua

    Liga Premier - Serie A Grp. 1, Mexico
  11. 03:00 CET, 20 apr 2019

    0 Veracruz
    1 Monterrey

    Liga MX Clausura, Mexico - Luis 'Pirata' de la Fuente
  12. 03:00 CET, 20 apr 2019

    1 LDU Portoviejo
    1 Gualaceo SC

    Serie B, Ecuador
  13. 03:10 CET, 20 apr 2019

    2 Pacific FC
    2 Coras de Nayarit

    Liga Premier - Serie A Grp. 1, Mexico
  14. 04:06 CET, 20 apr 2019

    1 Tijuana
    2 Lobos de la BUAP

    Liga MX Clausura, Mexico - Estadio Caliente
  15. 05:10 CET, 20 apr 2019

    2 LA Galaxy
    1 Houston Dynamo

    Major League Soccer, USA - StubHub Center
  16. 06:05 CET, 20 apr 2019

    3 Consadole Sapporo
    0 Yokohama F.Marinos

    J. League, Japan
  17. 06:05 CET, 20 apr 2019

    1 Urawa Red Diamonds
    0 Vissel Kobe

    J. League, Japan
  18. 06:30 CET, 20 apr 2019

    2 Hamilton Olympic
    0 Newcastle Jets Youth

    Northern New South Wales, Australia
  19. 07:00 CET, 20 apr 2019

    3 North Shore Mariners
    0 Canterbury Bankstown FC

    New South Wales Premier League 2, Australia
  20. 07:00 CET, 20 apr 2019

    3 Daegu FC
    0 Pohang Steelers

    K-League 1, South Korea - DGB Daegu Bank Park
  21. 07:00 CET, 20 apr 2019

    0 Floreat Athena U20
    1 Cockburn City U20

    NPL Youth Western, Australia
  22. 07:00 CET, 20 apr 2019

    4 Bayswater City U20
    4 Armadale U20

    NPL Youth Western, Australia
  23. 07:00 CET, 20 apr 2019

    0 Stirling Lions U20
    0 ECU Joondalup U20

    NPL Youth Western, Australia
  24. 07:00 CET, 20 apr 2019

    0 Inglewood United U20
    0 Balcatta U20

    NPL Youth Western, Australia
  25. 07:00 CET, 20 apr 2019

    2 Rockingham City FC U20
    1 Sorrento U20

    NPL Youth Western, Australia
  26. Visa alla 
  27. Ladda upp mer 
  28. Se alla på en sida

Alla morgondagens matcher

  1. 00:00 CET, 21 apr 2019

    0 Instituto
    0 Gimnasia Mendoza

    Primera B Nacional, Argentina
  2. 00:00 CET, 21 apr 2019

    0 Sahuayo
    0 CD Cuautla

    Liga Premier - Serie B, Mexico
  3. 00:00 CET, 21 apr 2019

    0 Gavilanes FC Matamoros
    0 Reynosa F.C.

    Liga Premier - Serie A Grp. 1, Mexico
  4. 00:00 CET, 21 apr 2019

    0 CD Tepatitlan de Morelos
    0 Necaxa II

    Liga Premier - Serie A Grp. 1, Mexico
  5. 00:00 CET, 21 apr 2019

    0 Correcaminos de la UAT II
    0 CD Guadalajara Chivas II

    Liga Premier - Serie A Grp. 1, Mexico
  6. 00:00 CET, 21 apr 2019

    0 Inter Playa del Carmen
    0 Toluca II

    Liga Premier - Serie A Grp. 2, Mexico
  7. 00:00 CET, 21 apr 2019

    0 Necaxa
    0 Pachuca

    Liga MX Clausura, Mexico - Estadio Victoria
  8. 00:00 CET, 21 apr 2019

    0 Independiente Medellin
    0 CD Jaguares

    Primera A Apertura, Colombia
  9. 00:00 CET, 21 apr 2019

    0 LDU de Quito
    0 Emelec

    Serie A, Ecuador
  10. 00:00 CET, 21 apr 2019

    0 Puerto Montt
    0 Union San Felipe

    Primera B, Chile
  11. 00:00 CET, 21 apr 2019

    0 Deportes Santa Cruz
    0 Rangers

    Primera B, Chile
  12. 00:00 CET, 21 apr 2019

    0 Club Atletico Penarol
    0 Cerro

    Primera Division Apertura, Uruguay
  13. 00:00 CET, 21 apr 2019

    0 XV de Piracicaba
    0 Inter de Limeira

    Paulista A2 Playoff, Brazil
  14. 00:06 CET, 21 apr 2019

    0 Leon
    0 Atlas

    Liga MX Clausura, Mexico - Estadio Nou Camp
  15. 00:45 CET, 21 apr 2019

    0 Carlos A. Mannucci
    0 Binacional

    Primera Division - Apertura, Peru
  16. 01:00 CET, 21 apr 2019

    0 Greenville Triumph SC
    0 Richmond Kickers

    USL League One, USA
  17. 01:00 CET, 21 apr 2019

    0 Chattanooga Red Wolves SC
    0 South Georgia Tormenta FC

    USL League One, USA
  18. 01:00 CET, 21 apr 2019

    0 Real Monarchs SLC
    0 San Antonio FC

    USL Championship, USA
  19. 01:00 CET, 21 apr 2019

    0 Pittsburgh Riverhounds
    0 Saint Louis FC

    USL Championship, USA
  20. 01:00 CET, 21 apr 2019

    0 Charlotte Independence
    0 North Carolina FC

    USL Championship, USA
  21. 01:00 CET, 21 apr 2019

    0 Louisville City FC
    0 Ottawa Fury

    USL Championship, USA
  22. 01:00 CET, 21 apr 2019

    0 San Luis
    0 Deportes Copiapo

    Primera B, Chile
  23. 01:00 CET, 21 apr 2019

    0 Godoy Cruz
    0 Patronato de Parana

    Copa de la Superliga, Argentina
  24. 01:15 CET, 21 apr 2019

    0 Libertad
    0 Club River Plate

    Division Profesional - Apertura, Paraguay
  25. 01:30 CET, 21 apr 2019

    0 Charleston Battery
    0 Nashville SC

    USL Championship, USA
  26. Visa alla 
  27. Ladda upp mer 
  28. Se alla på en sida